Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Memoriál J. Mládka a J. Šafáře

 29.1.2017
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
Stáhnout výsledky

Kladina- I. kat. 2009-2005

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina Celkem
1. Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 3.300 9.000 0.000 12.300 12.300
2. Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 2.700 9.000 0.000 11.700 11.700
2. Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 3.200 8.500 0.000 11.700 11.700
4. Šmídová Barbora 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová 2.700 8.950 0.000 11.650 11.650
5. Kalinová Adéla 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 3.000 8.600 0.000 11.600 11.600
6. Linková Eliška 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 3.200 8.150 0.000 11.350 11.350
7. Zervanová Emílie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 3.300 8.000 0.000 11.300 11.300
7. Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 3.300 8.000 0.000 11.300 11.300
9. Kratochvílová Michaela 2007 Spartak Děčín GSK Nehasil, Cardová 3.000 8.150 0.000 11.150 11.150
10. Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 3.300 7.750 0.000 11.050 11.050
11. Kurfürstová Nikola 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 2.900 7.950 0.000 10.850 10.850
12. Ondrová Viktorie 2005 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná 2.600 8.200 0.000 10.800 10.800
13. Tikmanová Lenka 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 3.400 7.300 0.000 10.700 10.700
14. Heralová Viktorie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 3.000 7.650 0.000 10.650 10.650
14. Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 3.500 7.150 0.000 10.650 10.650
16. Hanzalíková Katarína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 3.100 7.500 0.000 10.600 10.600
17. Kučerová Karolína 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 3.000 7.350 0.000 10.350 10.350
18. Varyšová Klára 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 3.100 6.800 0.000 9.900 9.900
18. Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 2.600 7.300 0.000 9.900 9.900
20. Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 3.100 6.750 0.000 9.850 9.850
21. Jakešová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.700 7.000 0.000 9.700 9.700
22. Pačutová Kateřina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Kinclová, Jurčová 3.000 6.250 0.000 9.250 9.250
23. Smejkal Nella Antonella 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Ivana Křístelová 2.800 5.950 0.000 8.750 8.750
24. Pipková Rozálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Waraus 2.500 5.650 0.000 8.150 8.150
25. Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Muhr 2.900 5.150 0.000 8.050 8.050
26. Jindrová Karolína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Waraus 1.700 6.050 0.000 7.750 7.750

zpět na detail závodu