Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor hl.m. Prahy

 23.11.2019
 pořadatel: Praha
Stáhnout výsledky

II. liga - jednotlivkyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Braunerová Francesca 2008 GYMPRA Morysková, Konečný 3.700 8.400 0.000 12.100 2.500 7.150 0.000 9.650 4.200 8.050 0.000 12.250 3.700 8.750 0.000 12.450 46.450
2. Opočenská Kristýna 1993 GYMPRA Morysková, Konečný 3.500 7.700 0.000 11.200 2.800 6.950 0.000 9.750 2.900 7.300 0.000 10.200 3.400 7.900 0.000 11.300 42.450
3. Fricová Monika 2002 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová 3.500 8.050 0.000 11.550 2.700 6.850 0.000 9.550 4.000 5.100 0.000 9.100 4.000 7.150 0.000 11.150 41.350
4. Daďová Marie 2009 TJ Bohemians Praha Fiřtovi,Jelínková 2.000 9.100 0.000 11.100 1.400 7.750 0.000 9.150 2.500 7.300 0.000 9.800 2.600 8.050 0.000 10.650 40.700
5. Konvičková Mia 2010 TJ Bohemians Praha Fiřtovi,Jelínková 2.000 9.100 0.000 11.100 1.600 7.400 0.000 9.000 3.200 6.600 0.000 9.800 2.700 7.500 0.000 10.200 40.100
6. Kunclová Mariana 2010 TJ Bohemians Praha Fiřtovi,Jelínková 2.000 9.500 0.000 11.500 1.500 6.450 0.000 7.950 3.100 6.850 0.000 9.950 2.700 7.550 0.000 10.250 39.650
7. Pluhařová Sofie 2010 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková 2.000 9.100 0.000 11.100 1.200 6.250 0.000 7.450 3.500 6.150 0.000 9.650 2.900 8.400 0.000 11.300 39.500
8. Jenšíková Valentýna 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová 2.000 9.150 0.000 11.150 1.300 7.400 0.000 8.700 2.500 6.350 0.000 8.850 2.500 8.200 0.000 10.700 39.400
9. Měřinská Beata 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová 2.000 8.450 0.000 10.450 1.200 6.500 0.000 7.700 3.000 7.200 0.000 10.200 2.700 7.850 0.000 10.550 38.900
10. Bartošová Kristýna 2006 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Linková 2.800 7.550 0.000 10.350 1.900 6.850 0.000 8.750 2.500 6.950 0.000 9.450 2.400 7.850 0.000 10.250 38.800
11. Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.800 7.900 0.000 10.700 2.400 6.050 0.000 8.450 3.300 5.500 0.100 8.700 2.800 7.450 0.000 10.250 38.100
12. Kalinová Adéla 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.800 8.400 0.000 11.200 1.900 6.400 0.000 8.300 2.700 6.100 0.000 8.800 2.800 6.700 0.000 9.500 37.800
13. Marková Julie 2005 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová 2.800 7.850 0.000 10.650 1.900 6.700 0.000 8.600 2.600 6.000 0.000 8.600 2.900 6.250 0.100 9.050 36.900
14. Vaňhová Romana 2004 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová 2.800 7.700 0.000 10.500 1.800 5.300 0.000 7.100 1.900 6.700 0.000 8.600 1.600 7.250 0.000 8.850 35.050
15. Čermáková Hedvika 2005 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová 2.800 8.250 0.000 11.050 1.900 6.400 0.000 8.300 2.000 4.650 0.000 6.650 2.700 6.300 0.000 9.000 35.000
16. Lišková Kristýna 2008 GYMPRA Morysková, Konečný 2.000 8.650 0.000 10.650 1.200 5.900 2.000 5.100 3.600 5.050 0.000 8.650 2.900 7.350 0.000 10.250 34.650
17. Pešová Dorota 2008 T.J. Sokol Bedřichov Dvořáková Anna, Morysková Aneta 3.500 7.900 0.000 11.400 1.200 7.200 2.000 6.400 2.500 3.650 0.100 6.050 2.800 7.100 0.000 9.900 33.750
18. Růžičková Anna 2008 AC Sparta Praha Dvořáková 2.000 9.400 0.000 11.400 0.000 0.000 0.000 0.000 3.200 5.450 0.100 8.550 3.700 8.200 0.000 11.900 31.850
19. Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.800 8.300 0.000 11.100 1.900 6.650 0.000 8.550 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 7.300 0.000 10.200 29.850
20. Kurfürstová Nikola 2007 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Linková 2.800 8.500 0.000 11.300 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 6.100 0.000 8.700 2.800 6.800 0.000 9.600 29.600
21. Jirků Aneta 2000 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.900 7.050 0.000 8.950 3.500 6.350 0.100 9.750 3.400 7.050 0.000 10.450 29.150
22. Ohanková Julie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 0.000 0.000 0.000 0.000 1.900 6.550 0.000 8.450 3.100 6.450 0.000 9.550 2.900 7.350 0.000 10.250 28.250
23. Linková Eliška 2007 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Linková 2.800 7.550 0.000 10.350 1.800 6.500 0.000 8.300 2.100 7.100 0.000 9.200 0.000 0.000 0.000 0.000 27.850
24. Pangrácová Eva 2010 TJ Bohemians Praha Fiřtovi,Jelínková 0.000 0.000 0.000 0.000 1.400 6.100 0.000 7.500 2.700 7.100 0.000 9.800 2.800 7.700 0.000 10.500 27.800
25. Ševčíková Tereza 2005 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová 2.800 7.950 0.000 10.750 1.800 6.300 0.000 8.100 2.600 5.900 0.000 8.500 0.000 0.000 0.000 0.000 27.350
26. Jakešová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 0.000 0.000 0.000 0.000 2.100 6.550 0.000 8.650 2.300 5.550 0.000 7.850 2.600 7.450 0.000 10.050 26.550
27. Karakolevova Ella Beata 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová 2.000 8.000 0.000 10.000 0.000 0.000 0.000 0.000 1.800 5.800 0.000 7.600 1.600 7.250 0.000 8.850 26.450
28. Jacková Lucia 2005 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Petráková 2.000 7.700 0.000 9.700 1.800 5.100 0.000 6.900 1.900 4.200 0.000 6.100 0.000 0.000 0.000 0.000 22.700
29. Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.800 8.350 0.000 11.150 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 8.000 0.000 10.500 21.650
30. Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.800 8.550 0.000 11.350 2.000 6.550 0.000 8.550 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 19.900
31. Kubešová Zuzana 2000 T.J. Sokol Žižkov II. Seňková, Prát 0.000 0.000 0.000 0.000 1.700 5.450 2.000 5.150 0.000 0.000 0.000 0.000 1.700 7.650 0.000 9.350 14.500
32. Jelínková Madlen 2010 TJ Bohemians Praha Fiřtovi,Jelínková 2.000 8.800 0.000 10.800 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.800
33. Zervanová Emílie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.300 6.900 0.000 10.200 0.000 0.000 0.000 0.000 10.200

zpět na detail závodu