Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Memoriál J. Mládka a J. Šafáře

 29.1.2017
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
Stáhnout výsledky

Prostná - I. kat. 2009-2005

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen prostná Celkem
1. Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 2.900 8.600 0.000 11.500 11.500
2. Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 3.000 8.400 0.000 11.400 11.400
3. Kurfürstová Nikola 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 3.100 8.000 0.000 11.100 11.100
3. Kratochvílová Michaela 2007 Spartak Děčín GSK Nehasil, Cardová 2.900 8.200 0.000 11.100 11.100
3. Linková Eliška 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 3.000 8.100 0.000 11.100 11.100
6. Zervanová Emílie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 3.300 7.650 0.000 10.950 10.950
7. Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 3.000 7.750 0.000 10.750 10.750
7. Tikmanová Lenka 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.900 7.850 0.000 10.750 10.750
7. Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 3.200 7.550 0.000 10.750 10.750
10. Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 3.100 7.300 0.000 10.400 10.400
11. Ondrová Viktorie 2005 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná 3.200 7.100 0.000 10.300 10.300
12. Varyšová Klára 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 2.900 7.350 0.000 10.250 10.250
13. Pačutová Kateřina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Kinclová, Jurčová 2.800 7.350 0.000 10.150 10.150
13. Kreibichová Aneta 2005 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 3.100 7.050 0.000 10.150 10.150
15. Šmídová Barbora 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová 2.600 7.500 0.000 10.100 10.100
15. Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 3.000 7.100 0.000 10.100 10.100
17. Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 2.900 7.000 0.000 9.900 9.900
18. Hanzalíková Katarína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 3.100 6.650 0.000 9.750 9.750
19. Jakešová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.900 6.700 0.000 9.600 9.600
19. Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Muhr 3.100 6.500 0.000 9.600 9.600
21. Heralová Viktorie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.900 6.650 0.000 9.550 9.550
22. Smejkal Nella Antonella 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Ivana Křístelová 3.300 6.150 0.000 9.450 9.450
23. Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.400 7.000 0.000 9.400 9.400
24. Kučerová Karolína 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 3.000 5.350 0.000 8.350 8.350
25. Jindrová Karolína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Waraus 2.100 5.750 0.000 7.850 7.850
26. Pipková Rozálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Waraus 1.500 5.100 2.000 4.600 4.600

zpět na detail závodu