Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor ČOS - Finále

 10.11.2019
 pořadatel: TJ Sokol Žižkov II
Stáhnout výsledky

Starší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Sytenská Anna 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková 3.700 8.500 0.000 12.200 3.400 8.550 0.000 11.950 4.200 6.950 0.000 11.150 3.600 7.700 0.000 11.300 46.600
2. Volná Eliška 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková 3.700 8.300 0.000 12.000 3.300 7.800 0.000 11.100 4.300 7.300 0.000 11.600 3.300 8.050 0.000 11.350 46.050
3. Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková 3.500 8.750 0.000 12.250 2.700 6.350 0.000 9.050 5.600 7.000 0.000 12.600 4.000 7.750 0.000 11.750 45.650
4. Šmídová Barbora 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová 3.500 8.350 0.000 11.850 3.200 7.400 0.000 10.600 4.000 6.200 0.000 10.200 3.600 8.400 0.000 12.000 44.650
5. Fukačová Adéla 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 2.800 8.600 0.100 11.300 2.300 7.600 0.000 9.900 3.400 7.100 0.000 10.500 3.600 7.750 0.000 11.350 43.050
6. Míková Denisa 2009 T.J. Sokol Brno I Vlková 2.000 8.500 0.000 10.500 2.800 6.900 0.000 9.700 3.100 8.300 0.000 11.400 3.200 7.950 0.000 11.150 42.750
7. Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Pumanová 2.000 8.950 0.000 10.950 2.900 7.450 0.000 10.350 3.400 7.150 0.000 10.550 3.200 7.600 0.000 10.800 42.650
8. Hajdinová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I Vlková 2.000 9.000 0.000 11.000 2.900 7.800 0.000 10.700 3.700 6.200 0.100 9.800 3.500 7.600 0.000 11.100 42.600
9. Kočí Tereza 2007 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová 2.800 7.950 0.000 10.750 2.900 7.650 0.000 10.550 3.400 6.400 0.000 9.800 3.600 7.800 0.000 11.400 42.500
10. Šťastná Daniela 2008 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 2.000 9.150 0.000 11.150 2.900 6.400 0.000 9.300 3.400 8.150 0.000 11.550 3.200 7.250 0.000 10.450 42.450
11. Křížová Gabriela 2008 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 2.800 8.750 0.000 11.550 2.400 7.050 0.000 9.450 3.500 7.850 0.000 11.350 3.600 6.000 0.000 9.600 41.950
12. Kunčáková Linda 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 2.800 8.250 0.000 11.050 2.400 7.100 0.000 9.500 2.900 7.800 0.000 10.700 3.200 6.950 0.000 10.150 41.400
13. Pubcová Nela 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Velíšková 2.800 8.250 0.000 11.050 2.900 5.950 0.000 8.850 3.700 6.600 0.000 10.300 3.600 7.450 0.000 11.050 41.250
14. Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková 3.500 8.400 0.000 11.900 3.100 6.500 0.000 9.600 4.100 4.950 0.000 9.050 3.600 6.950 0.000 10.550 41.100
15. Bézová Michaela 2007 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva 2.000 9.050 0.000 11.050 2.900 6.200 0.000 9.100 3.500 7.150 0.000 10.650 3.400 6.850 0.000 10.250 41.050
16. Kubínová Šárka 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D. 2.800 8.950 0.000 11.750 2.600 7.350 2.000 7.950 3.300 7.650 0.000 10.950 3.200 7.000 0.000 10.200 40.850
17. Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková 3.500 8.900 0.000 12.400 2.400 6.350 0.000 8.750 4.500 2.900 0.000 7.400 3.900 8.350 0.000 12.250 40.800
18. Vlková Anna 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová 3.500 8.300 0.000 11.800 3.000 6.200 0.000 9.200 3.500 4.550 0.000 8.050 3.500 7.900 0.000 11.400 40.450
19. Mikešová Karolina 2007 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva 2.000 8.450 0.000 10.450 2.200 7.200 0.000 9.400 3.100 7.000 0.000 10.100 3.000 7.450 0.000 10.450 40.400
19. Macháčková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Pumanová 2.000 8.300 0.000 10.300 2.700 6.700 0.000 9.400 3.400 6.150 0.000 9.550 3.200 7.950 0.000 11.150 40.400
21. Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 2.800 8.150 0.000 10.950 2.200 6.350 0.000 8.550 3.200 7.200 0.000 10.400 3.100 7.300 0.000 10.400 40.300
22. Blechová Anna 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková 2.000 8.450 0.000 10.450 2.900 6.700 0.000 9.600 3.300 6.400 0.000 9.700 3.200 7.300 0.000 10.500 40.250
23. Pálková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 2.800 8.600 0.000 11.400 3.000 5.400 0.000 8.400 3.300 6.600 0.000 9.900 3.700 6.700 0.000 10.400 40.100
24. Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 2.000 7.950 0.000 9.950 2.300 6.750 0.000 9.050 2.900 8.000 0.000 10.900 3.000 6.900 0.000 9.900 39.800
25. Váchová Amélie 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová 2.000 8.950 0.000 10.950 2.900 7.050 0.000 9.950 2.900 5.800 0.000 8.700 3.100 7.050 0.000 10.150 39.750
26. Taftlová Nicol 2009 T.J. Sokol Kolín Taftlová 2.000 8.150 0.000 10.150 2.300 6.250 0.000 8.550 2.700 7.550 0.000 10.250 3.200 7.450 0.000 10.650 39.600
27. Klímková Mariana 2009 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva 2.000 8.500 0.000 10.500 2.800 7.000 0.000 9.800 2.900 6.450 0.000 9.350 3.000 6.550 0.000 9.550 39.200
28. Ivaničová Karolina 2008 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová 2.000 8.600 0.000 10.600 2.400 4.950 0.000 7.350 3.000 7.550 0.000 10.550 3.000 7.650 0.000 10.650 39.150
29. Pospíšilová Julie 2007 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová 2.000 8.650 0.000 10.650 2.400 5.700 0.000 8.100 3.200 6.700 0.000 9.900 3.100 7.250 0.000 10.350 39.000
30. Vacková Markéta 2008 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 2.800 8.350 0.000 11.150 2.800 7.450 0.000 10.250 2.600 5.500 0.000 8.100 3.200 6.100 0.000 9.300 38.800
31. Volná Aneta 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Kotková 2.000 9.100 0.000 11.100 2.200 6.550 0.000 8.750 2.400 5.750 0.000 8.150 3.000 7.750 0.000 10.750 38.750
32. Marešová Lucie 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková 2.800 8.000 0.000 10.800 2.200 6.650 0.000 8.850 2.600 6.500 0.000 9.100 3.000 6.900 0.000 9.900 38.650
33. Mravcová Beáta 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 2.800 8.600 0.000 11.400 2.400 6.500 0.000 8.900 3.100 5.950 0.000 9.050 3.500 5.750 0.000 9.250 38.600
34. Petrášková Tereza 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková 2.800 7.950 0.000 10.750 2.800 5.400 0.000 8.200 3.200 5.950 0.000 9.150 3.300 7.150 0.000 10.450 38.550
35. Brožová Nelly 2007 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová 2.800 8.050 0.000 10.850 2.300 6.300 0.000 8.600 3.200 6.150 0.000 9.350 3.100 6.250 0.000 9.350 38.150
36. Kolevová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 2.000 8.150 0.000 10.150 2.200 6.900 0.000 9.100 2.500 6.500 0.000 9.000 2.500 7.150 0.000 9.650 37.900
37. Švandová Nikola 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 2.000 7.750 0.000 9.750 2.200 5.550 0.000 7.750 2.600 7.000 0.000 9.600 2.900 7.500 0.000 10.400 37.500
38. Bauerová Šarlota 2008 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová 2.800 7.950 0.000 10.750 2.900 5.650 0.000 8.550 3.400 5.600 0.100 8.900 3.000 6.100 0.000 9.100 37.300
39. Čechovská Emma Augustina 2009 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie 2.000 8.450 0.000 10.450 2.000 6.500 4.000 4.500 2.900 5.700 0.000 8.600 2.800 6.250 0.000 9.050 32.600

zpět na detail závodu