Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Mistrovství ČR MT (VS3A - VS6A)

 2.6.-3.6.2018
 pořadatel: Černošice
Stáhnout výsledky

VS4A (kadetky)

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice Prutkayová 3.500 8.450 0.000 11.950 2.900 7.650 0.000 10.550 4.300 7.850 0.000 12.150 3.400 8.550 0.000 11.950 46.600
2. Procházková Sára 2006 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 3.700 8.500 0.000 12.200 2.100 8.150 0.000 10.250 4.300 7.100 0.000 11.400 3.400 6.850 0.000 10.250 44.100
3. Kaplanová Nela Tereza 2006 AC Sparta Praha Dvořáková Hana 4.000 8.050 0.000 12.050 2.800 7.400 0.000 10.200 3.700 6.250 0.000 9.950 3.300 8.500 0.000 11.800 44.000
4. Maříková Lucie 2006 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko 3.700 8.700 0.000 12.400 1.400 8.200 0.000 9.600 3.800 7.450 0.000 11.250 2.600 8.050 0.000 10.650 43.900
5. Čadková Mia 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Nazarenko 3.700 8.200 0.000 11.900 1.300 8.800 0.000 10.100 3.300 8.050 0.000 11.350 3.000 7.100 0.000 10.100 43.450
6. Makovičková Patricie 2007 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Skupina treneru 4.200 9.000 0.000 13.200 2.200 7.050 0.000 9.250 4.500 5.600 0.000 10.100 4.100 6.550 0.000 10.650 43.200
7. Peterková Klára 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 3.700 8.800 0.000 12.500 1.900 7.600 0.000 9.500 3.700 5.750 0.000 9.450 3.400 7.400 0.000 10.800 42.250
8. Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Nazarenko 2.000 7.900 0.000 9.900 1.500 7.900 0.000 9.400 4.200 8.100 0.000 12.300 3.000 7.600 0.000 10.600 42.200
9. Chaloupková Denisa 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Skupina treneru 3.700 8.250 0.000 11.950 1.300 6.750 0.000 8.050 3.900 7.500 0.000 11.400 3.400 7.000 0.000 10.400 41.800
10. Drncová Eliška 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 2.800 8.200 0.000 11.000 1.000 7.050 0.000 8.050 3.400 7.450 0.000 10.850 3.000 7.800 0.000 10.800 40.700
11. Fabiánková Kristýna 2006 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 2.800 8.000 0.000 10.800 1.200 7.800 0.000 9.000 3.800 6.450 0.000 10.250 3.300 7.150 0.000 10.450 40.500
12. Březinová Viktorie 2006 TJ Sokol Kampa Libichová, Slezáček 2.000 8.000 0.000 10.000 1.200 8.100 0.000 9.300 3.100 7.450 0.000 10.550 3.200 7.250 0.000 10.450 40.300
13. Kršková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 3.500 8.500 0.000 12.000 1.000 7.450 0.000 8.450 3.400 5.850 0.000 9.250 3.100 7.450 0.000 10.550 40.250
14. Jelínková Karolína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 2.800 8.350 0.000 11.150 1.000 7.450 0.000 8.450 3.300 6.150 0.000 9.450 3.200 7.150 0.000 10.350 39.400
14. Kocková Vanessa 2005 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová 2.800 8.600 0.000 11.400 1.100 6.500 0.000 7.600 3.800 5.600 0.100 9.300 3.400 7.700 0.000 11.100 39.400
16. Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová 2.000 9.100 0.000 11.100 1.000 7.650 0.000 8.650 3.400 5.550 0.100 8.850 2.900 7.950 0.100 10.750 39.350
17. Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová 2.000 8.400 0.000 10.400 1.000 7.600 0.000 8.600 3.600 7.000 0.000 10.600 2.900 6.600 0.000 9.500 39.100
18. Doležalová Valérie Vivien 2007 TJ Sokol Kampa Libichová, Slezáček 3.700 7.200 0.000 10.900 1.700 7.500 0.000 9.200 3.200 5.250 0.000 8.450 3.100 7.250 0.000 10.350 38.900
19. Vápenková Johana 2006 SK Hradčany Opočenská 2.800 8.800 0.000 11.600 1.100 7.300 0.000 8.400 2.500 5.500 0.000 8.000 2.900 7.300 0.000 10.200 38.200
20. Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 2.800 7.300 0.100 10.000 0.900 5.600 0.000 6.500 2.600 7.050 0.000 9.650 2.700 7.000 0.000 9.700 35.850
21. Hocelíková Uršula 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Skupina treneru 3.500 8.150 0.000 11.650 1.100 4.650 0.000 5.750 2.800 6.650 0.000 9.450 3.400 5.400 0.000 8.800 35.650
22. Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová 2.000 8.350 0.000 10.350 0.900 6.550 0.000 7.450 3.500 4.350 0.000 7.850 2.300 6.850 0.000 9.150 34.800
23. Klimešová Justina Ella 2006 TJ Sokol Kolín MUDr Taftlová 2.000 8.300 0.000 10.300 0.800 3.150 0.000 3.950 2.200 6.400 0.000 8.600 2.500 6.300 0.000 8.800 31.650
24. Hofmanová Markéta 2006 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká 0.000 0.000 0.000 0.000 1.100 5.850 0.000 6.950 3.300 5.950 0.000 9.250 3.100 6.950 0.000 10.050 26.250
25. Vejmolová Viktorie 2007 SK Hradčany Panský, Opočenská 0.000 0.000 0.000 0.000 1.000 5.800 0.000 6.800 2.900 5.450 0.000 8.350 2.400 6.000 0.000 8.400 23.550

zpět na detail závodu