Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál Jana Palacha

 19.1.2019
 pořadatel: Všetaty
Stáhnout výsledky

IV. kategorie

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Bártková Kateřina 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.900 0.000 11.900 3.200 9.033 0.000 12.233 24.133
2. Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.633 0.000 11.633 3.100 8.867 0.000 11.967 23.600
3. Měřinská Beata 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová, Pospíšilová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.500 0.000 11.500 2.700 9.067 0.000 11.767 23.267
4. Nešvarová Nikola 2010 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 8.633 0.000 11.433 2.600 9.000 0.000 11.600 23.033
5. Řezníková Kristýna 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová, Pospíšilová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 8.133 0.000 11.033 2.700 9.267 0.000 11.967 23.000
6. Stupková Mariana 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová, Pospíšilová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 8.567 0.000 11.367 2.700 8.800 0.000 11.500 22.867
7. Sidorová Nina 2010 SK Hradčany Lipšanová Tereza 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 8.100 0.000 10.900 2.600 9.200 0.000 11.800 22.700
8. Burešová Eliška 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 8.767 0.000 11.467 2.500 8.700 0.000 11.200 22.667
9. Semelková Denisa 2010 SG Všetaty Zoulová, Semelková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 8.600 0.000 11.200 3.000 8.367 0.000 11.367 22.567
10. Jenšíková Valentýna 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová, Pospíšilová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.733 0.000 10.733 2.700 9.133 0.000 11.833 22.566
11. Wandruschka Jessica 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 8.500 0.000 11.400 2.600 8.533 0.000 11.133 22.533
12. Kohútová Pavla 2010 KSG Most, z.s. Čejková, Kopecká, Pokuta 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 8.300 0.000 11.000 2.600 8.767 0.000 11.367 22.367
13. Štěpánová Kateřina 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 8.333 0.000 11.233 2.600 8.533 0.000 11.133 22.366
14. Korbelová Adéla 2010 SG Všetaty Zoulová, Semelková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 8.500 0.000 11.100 2.700 8.500 0.000 11.200 22.300
15. Zagorskaya Alena 2010 SK Hradčany Lipšanová Tereza 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.467 0.000 10.267 2.600 9.233 0.000 11.833 22.100
16. Šrůtková Ela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.733 0.000 10.533 2.600 8.933 0.000 11.533 22.066
17. Hajleková Kateřina 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová, Pospíšilová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.600 0.000 10.600 2.700 8.700 0.000 11.400 22.000
18. Hlůžková Anna 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 8.700 0.000 11.400 1.400 9.033 0.000 10.433 21.833
18. Kratochvílová Aneta 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová, Pospíšilová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.533 0.000 10.533 2.700 8.600 0.000 11.300 21.833
20. Švermová Kateřina 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 8.467 0.000 11.167 2.000 8.433 0.000 10.433 21.600
21. Vališová Luisa 2010 TJ Sokol Kampa Šimonovská 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 7.633 0.000 10.333 2.800 8.433 0.000 11.233 21.566
22. Fialová Jana 2010 KSG Most, z.s. Čejková, Kopecká, Pokuta 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.500 0.000 10.300 2.600 8.533 0.000 11.133 21.433
22. Borovanská Emili 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová, Pospíšilová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 7.500 0.000 10.400 2.700 8.333 0.000 11.033 21.433
24. Kovářová Klára 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 7.600 0.000 10.200 2.600 8.533 0.000 11.133 21.333
25. Bystroňová Eliška 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.333 0.000 10.333 2.900 7.967 0.000 10.867 21.200
26. Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 7.400 0.000 10.000 2.600 8.367 0.000 10.967 20.967
26. Neníčková Aneta 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.200 0.000 10.200 2.300 8.467 0.000 10.767 20.967
28. Králová Anežka 2010 SG Všetaty Zoulová, Semelková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 7.700 0.000 10.300 2.600 7.867 0.000 10.467 20.767
28. Semelková Nikola 2010 SG Všetaty Zoulová, Semelková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 7.567 0.000 10.167 2.600 8.000 0.000 10.600 20.767
30. Bišická Natálie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.300 0.000 10.300 2.600 7.733 0.000 10.333 20.633
31. Hlávková Nela 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.100 0.000 10.100 2.200 8.167 0.000 10.367 20.467
32. Landauerová Veronika 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 7.500 0.000 10.200 2.000 8.100 0.000 10.100 20.300
33. Hampejsková Laura 2010 SG Všetaty Zoulová, Semelková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 6.333 0.000 8.933 2.600 7.667 0.000 10.267 19.200
34. Kropáčková Veronika 2010 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 5.167 0.000 7.867 2.600 7.900 0.000 10.500 18.367

zpět na detail závodu