Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod

 18.5.2019
Stáhnout výsledky

VS4 A - kadetky

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Mašová Vanesa 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 3.700 9.100 0.000 12.800 2.000 8.650 0.000 10.650 3.800 7.050 0.000 10.850 3.300 7.850 0.000 11.150 45.450
2. Kršková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 3.700 8.150 0.000 11.850 1.800 8.100 0.000 9.900 4.500 7.500 0.000 12.000 3.300 7.850 0.100 11.050 44.800
3. Drncová Eliška 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 3.500 8.950 0.000 12.450 1.800 8.350 0.000 10.150 4.300 6.550 0.000 10.850 3.300 7.850 0.000 11.150 44.600
4. Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková 3.500 8.750 0.000 12.250 1.000 8.600 0.000 9.600 4.700 6.250 0.000 10.950 3.500 8.150 0.000 11.650 44.450
5. Jelínková Karolína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 3.200 8.550 0.000 11.750 1.300 8.450 0.000 9.750 3.500 7.850 0.000 11.350 3.200 8.000 0.000 11.200 44.050
6. Mravcová Magdaléna 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková 3.700 9.000 0.000 12.700 1.800 8.300 0.000 10.100 2.900 6.550 0.000 9.450 3.400 7.750 0.000 11.150 43.400
7. Doležalová Valérie Vivien 2007 Gymnastika Liberec Slezáček 3.700 8.300 0.000 12.000 1.500 8.450 0.000 9.950 3.400 7.250 0.000 10.650 3.100 7.550 0.000 10.650 43.250
8. Růžičková Adéla 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 3.700 9.150 0.000 12.850 1.500 5.800 0.000 7.300 4.400 7.500 0.000 11.900 3.200 8.000 0.000 11.200 43.250
9. Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková 3.500 8.550 0.000 12.050 1.100 8.750 0.000 9.850 4.200 4.850 0.000 9.050 3.500 8.200 0.000 11.700 42.650
10. Vlková Alice 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 3.700 8.700 0.000 12.400 1.900 7.650 0.000 9.550 3.600 6.250 0.000 9.850 3.400 7.450 0.000 10.850 42.650
11. Hrabáková Emily 2008 Gymnastika Liberec Slezáček 3.700 8.700 0.000 12.400 1.200 7.900 0.000 9.100 4.500 4.750 0.100 9.150 3.100 8.250 0.000 11.350 42.000
12. Friedlová Kateřina 2007 GK Šumperk Urbanová 3.500 8.350 0.000 11.850 1.200 7.850 0.000 9.050 3.300 7.100 0.000 10.400 3.200 7.450 0.000 10.650 41.950
13. Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková 3.700 7.200 0.000 10.900 1.000 8.300 0.000 9.300 4.000 7.850 0.000 11.850 2.200 7.600 0.000 9.800 41.850
14. Vltavská Laura Katarína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 3.500 8.350 0.000 11.850 1.500 7.500 0.000 9.000 3.500 6.400 0.000 9.900 3.300 7.500 0.000 10.800 41.550
15. Borská Nela 2007 TJ Prostějov Ponížilová 3.500 8.050 0.000 11.550 0.900 7.500 0.000 8.400 3.100 7.100 0.000 10.200 2.200 8.100 0.000 10.300 40.450
16. Šmídová Barbora 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová 2.000 8.650 0.000 10.650 1.000 7.700 0.000 8.700 3.500 6.300 0.000 9.800 3.100 7.850 0.000 10.950 40.100
17. Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková 3.500 7.950 0.000 11.450 1.100 7.000 0.000 8.100 3.500 6.300 0.000 9.800 3.100 7.150 0.000 10.250 39.600
18. Cibulcová Nikola 2007 TJ Prostějov Ponížilová 3.700 7.850 0.000 11.550 1.000 5.900 0.000 6.900 3.000 7.250 0.000 10.250 2.200 8.150 0.000 10.350 39.050
19. Jakešová Rozálie Sára 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.000 8.800 0.000 10.800 0.900 6.100 0.000 7.000 3.000 7.700 0.000 10.700 2.300 8.150 0.000 10.450 38.950
20. Bézová Michaela 2007 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Daněk 2.000 8.350 0.000 10.350 0.800 7.100 0.000 7.900 2.400 7.950 0.000 10.350 2.400 7.400 0.000 9.800 38.400
21. Slezáková Zuzana 2007 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Daněk 3.500 8.150 0.000 11.650 0.900 6.500 0.000 7.400 3.200 6.250 0.000 9.450 2.100 7.800 0.000 9.900 38.400
22. Bucková Kristýna 2008 Gymnastika Liberec Slezáček 3.500 7.950 0.000 11.450 1.000 7.400 0.000 8.400 3.100 4.950 0.000 8.050 2.700 7.400 0.000 10.100 38.000
23. Fleischhansová Bára 2008 Gymnastika Liberec Slezáček 3.500 7.250 0.000 10.750 1.000 7.250 0.000 8.250 3.400 5.400 0.000 8.800 2.500 7.550 0.000 10.050 37.850
24. Vápenková Johana 2006 SK Hradčany Fialová/Štefánková 3.000 8.200 0.000 11.200 0.900 7.150 0.000 8.050 2.800 5.400 0.000 8.200 2.700 6.800 0.000 9.500 36.950
25. Bak Zuzanna 2007 TS Wisla Krakow Bodzoń 2.800 8.150 0.000 10.950 0.900 6.500 0.000 7.400 2.600 5.500 0.100 8.000 3.100 7.050 0.000 10.150 36.500
26. Knoblochová Vilemína 2006 SK Hradčany Fialová/Štefánková 2.800 7.750 0.000 10.550 1.000 5.250 0.000 6.250 2.900 5.950 0.000 8.850 2.900 7.000 0.000 9.900 35.550
27. Minaříková Ema 2008 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Daněk 2.000 7.800 0.000 9.800 0.900 6.600 0.000 7.500 2.100 6.150 0.000 8.250 2.000 7.800 0.000 9.800 35.350
28. Placzek Natalia 2007 TS Wisla Krakow Bodzoń 2.800 8.050 0.000 10.850 0.900 5.900 0.000 6.800 2.700 5.100 0.000 7.800 2.400 7.050 0.000 9.450 34.900
29. Nováková Michaela 2006 SK Hradčany Fialová/Štefánková 2.000 7.750 0.000 9.750 1.000 5.850 0.000 6.850 2.400 5.150 0.000 7.550 2.100 6.300 0.000 8.400 32.550
30. Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 2.800 7.850 0.000 10.650 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 7.950 0.000 10.850 2.900 8.100 0.000 11.000 32.500

zpět na detail závodu