Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ - Mistrovství ČR - kategorie C

 26.10.-27.10.2019
 pořadatel: TJ Sokol Vysoké Mýto
Stáhnout výsledky

VS4C - starší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Valentová Johana 2007 GKM Olomouc Vyvlečková 2.800 8.900 0.000 11.700 2.600 8.600 0.000 11.200 3.000 8.300 0.000 11.300 3.300 8.000 0.000 11.300 45.500
2. Krausová Kateřina 2007 Gymnastika Zlín Janečková, Valová 2.800 9.000 0.000 11.800 2.500 8.150 0.000 10.650 3.000 7.900 0.000 10.900 3.100 7.950 0.000 11.050 44.400
3. Sikorová Sabina 2007 GKM Olomouc Vyvlečková 2.800 9.150 0.000 11.950 2.500 8.000 0.000 10.500 3.100 7.950 0.000 11.050 3.000 7.450 0.000 10.450 43.950
4. Gromnicová Tereza 2008 GK Vítkovice Hynek, Uhrová 2.400 9.000 0.000 11.400 2.500 7.800 0.000 10.300 2.900 8.100 0.000 11.000 3.000 7.900 0.000 10.900 43.600
5. Ivaničová Karolina 2008 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová 2.000 9.500 0.000 11.500 2.500 8.100 0.000 10.600 2.500 7.650 0.000 10.150 2.900 8.300 0.000 11.200 43.450
6. Spurná Viktorie 2007 GKM Olomouc Vyvlečková 2.800 8.850 0.000 11.650 2.500 7.600 0.000 10.100 2.900 7.300 0.000 10.200 3.400 7.950 0.000 11.350 43.300
7. Řehořová Audrey 2007 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková 2.000 9.200 0.000 11.200 3.000 6.250 0.000 9.250 3.400 7.950 0.000 11.350 3.000 7.950 0.000 10.950 42.750
8. Poláková Adéla 2008 GKM Olomouc Vyvlečková 2.800 8.450 0.000 11.250 2.500 8.150 0.000 10.650 3.100 6.750 0.000 9.850 3.200 7.750 0.000 10.950 42.700
9. Stejskalová Hana 2008 SG Liberec Bernardová, Mezeiová 2.800 8.350 0.000 11.150 2.500 6.950 0.000 9.450 3.100 7.750 0.000 10.850 2.900 8.150 0.000 11.050 42.500
10. Hartigová Anna Marie 2007 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Zavoralová,Dlouhá 2.000 8.650 0.000 10.650 2.500 7.600 0.000 10.100 2.900 7.700 0.000 10.600 3.000 8.100 0.000 11.100 42.450
11. Kociánová Veronika 2008 GK Vítkovice Kaczorová 2.800 8.800 0.000 11.600 2.600 7.800 0.000 10.400 2.900 6.150 0.000 9.050 3.100 7.950 0.000 11.050 42.100
12. Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan J.Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová 2.800 8.400 0.300 10.900 2.500 7.200 0.000 9.700 3.100 7.300 0.000 10.400 3.100 7.950 0.000 11.050 42.050
13. Petrášková Tereza 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková 2.800 8.450 0.000 11.250 2.600 6.650 0.000 9.250 2.800 7.450 0.000 10.250 3.100 8.050 0.000 11.150 41.900
14. Friedrichová Dominika 2007 GK Vítkovice Uhrová, Hynek 2.400 8.400 0.000 10.800 2.500 8.200 0.000 10.700 3.000 7.100 0.000 10.100 3.000 7.250 0.000 10.250 41.850
15. Dostálová Barbora 2008 GKM Olomouc Vyvlečková 2.000 8.450 0.000 10.450 2.500 7.900 0.000 10.400 3.100 6.650 0.000 9.750 3.100 8.100 0.000 11.200 41.800
15. Hronová Tereza 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková 2.000 9.250 0.000 11.250 2.500 7.050 0.000 9.550 3.100 6.700 0.000 9.800 3.100 8.100 0.000 11.200 41.800
17. Marešová Lucie 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková 2.800 8.550 0.000 11.350 2.500 7.800 0.000 10.300 3.100 6.850 0.000 9.950 3.000 6.850 0.000 9.850 41.450
18. Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová 2.800 8.950 0.000 11.750 2.600 8.050 0.000 10.650 2.900 5.300 0.000 8.200 2.900 7.750 0.000 10.650 41.250
19. Tisoňová Šárka 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 2.000 8.200 0.000 10.200 2.500 7.100 0.000 9.600 2.800 7.400 0.000 10.200 2.900 8.300 0.000 11.200 41.200
20. Chvojková Magdalena 2008 GYMPRA Opočenská 2.800 8.150 0.000 10.950 2.700 6.450 0.000 9.150 2.900 7.100 0.000 10.000 2.900 7.950 0.000 10.850 40.950
21. Šimková Kristýna 2008 TJ Šumperk Gacho Pražáková 2.000 9.150 0.000 11.150 2.500 7.900 0.000 10.400 3.200 5.850 0.000 9.050 3.200 7.100 0.000 10.300 40.900
21. Šustalová Amélie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm Spěváčková, Kalmusová 2.800 8.100 0.000 10.900 2.600 7.250 0.000 9.850 2.700 7.500 0.000 10.200 3.000 6.950 0.000 9.950 40.900
23. Gerlová Laura 2007 TJ Valašské Meziříčí Crhová Pavlína 2.000 9.350 0.000 11.350 2.600 6.400 0.000 9.000 2.900 7.350 0.000 10.250 3.000 7.250 0.000 10.250 40.850
24. Fabiánová Marie 2008 TJ Šumperk Gacho Pražáková 2.000 8.550 0.000 10.550 2.500 7.750 0.000 10.250 3.100 6.700 0.000 9.800 3.000 7.200 0.000 10.200 40.800
24. Mazochová Viktorie 2007 TJ Frenštát pod Radhoštěm Spěváčková, Kalmusová 2.000 7.750 0.000 9.750 2.600 7.500 0.000 10.100 2.800 7.300 0.000 10.100 3.100 7.750 0.000 10.850 40.800
26. Vávrová Zuzana 2007 Gymnastika Zlín Janečková, Valová 2.000 8.000 0.000 10.000 2.500 7.650 0.000 10.150 3.000 6.600 0.000 9.600 3.000 7.800 0.000 10.800 40.550
27. Dobiášová Terezie 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Modrovičová, Mrůzková, Pokorná 2.000 8.250 0.000 10.250 2.500 6.050 0.000 8.550 2.900 7.650 0.000 10.550 3.000 8.150 0.000 11.150 40.500
28. Pavlicová Štěpánka 2008 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová 2.000 7.850 0.000 9.850 2.500 6.750 0.000 9.250 3.000 7.450 0.000 10.450 2.900 7.900 0.000 10.800 40.350
29. Špatenková Tina 2008 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková, Machková, Konášová 2.000 8.650 0.000 10.650 1.900 8.050 0.000 9.950 3.200 6.150 0.000 9.350 3.100 7.200 0.000 10.300 40.250
29. Hájková Kristýna 2007 SG Pelhřimov Svobodovi 2.000 8.900 0.000 10.900 2.600 6.550 0.000 9.150 2.800 7.300 0.000 10.100 3.000 7.100 0.000 10.100 40.250
31. Duhajová Michaela 2007 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková 2.000 9.200 0.000 11.200 2.500 6.150 0.000 8.650 3.000 6.300 0.000 9.300 3.000 8.000 0.000 11.000 40.150
32. Jarošová Eliška 2008 Gymnastika Zlín Janečková, Valová 2.000 8.200 0.000 10.200 2.500 7.000 0.000 9.500 3.100 7.000 0.000 10.100 2.900 7.400 0.000 10.300 40.100
32. Bauerová Monika 2007 TJ Lokomotiva Cheb kolektiv trenérů 2.000 9.050 0.000 11.050 2.500 7.850 0.000 10.350 3.000 5.850 0.000 8.850 2.900 6.950 0.000 9.850 40.100
34. Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová 2.000 7.950 0.000 9.950 2.500 6.950 0.000 9.450 2.900 7.300 0.000 10.200 2.900 7.250 0.000 10.150 39.750
35. Neklová Anna 2007 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková 2.000 8.650 0.000 10.650 2.500 6.750 0.000 9.250 3.000 6.150 0.000 9.150 2.900 7.750 0.000 10.650 39.700
36. Vonešová Tereza 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 2.000 8.000 0.000 10.000 2.500 6.650 0.000 9.150 2.600 7.500 0.000 10.100 3.100 7.250 0.000 10.350 39.600
37. Kupková Linda 2008 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová 2.000 7.900 0.000 9.900 2.600 7.200 0.000 9.800 3.200 6.450 0.000 9.650 3.100 7.000 0.000 10.100 39.450
38. Staňková Sára 2008 GK Vítkovice Kaczorová 2.000 8.600 0.000 10.600 2.600 6.550 0.000 9.150 2.700 6.350 0.000 9.050 3.000 7.350 0.000 10.350 39.150
39. Šimůnková Klára 2008 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková 2.000 8.650 0.000 10.650 2.500 6.600 0.000 9.100 2.800 7.200 0.000 10.000 2.800 6.500 0.000 9.300 39.050
40. Stávková Adéla 2008 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie 2.000 8.650 0.000 10.650 2.500 6.150 0.000 8.650 3.300 6.150 0.000 9.450 2.700 7.450 0.000 10.150 38.900
40. Csernyanszká Veronika 2008 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková 2.000 8.150 0.000 10.150 2.000 7.150 0.000 9.150 3.000 5.450 0.000 8.450 3.000 8.150 0.000 11.150 38.900
42. Zajíčková Eliška 2008 T.J. Sokol Vsetín Baranová 2.000 8.550 0.000 10.550 2.500 6.800 0.000 9.300 3.100 4.800 0.000 7.900 3.000 8.050 0.000 11.050 38.800
43. Fojtíková Kateřina 2008 TJ Valašské Meziříčí Bortel Milan 2.000 8.700 0.000 10.700 2.000 6.100 0.000 8.100 3.200 6.850 0.000 10.050 3.000 6.900 0.000 9.900 38.750
43. Hrabáková Simona 2007 Gym Dobřichovice Kudličková,Mrazova 2.000 8.350 0.000 10.350 1.400 7.200 0.000 8.600 1.800 6.650 0.000 8.450 3.000 8.350 0.000 11.350 38.750
45. Janková Klára 2008 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta 2.000 8.000 0.000 10.000 2.000 7.750 0.000 9.750 2.900 6.100 0.000 9.000 2.700 7.350 0.300 9.750 38.500
46. Graham Henriette 2007 Gymnastika Zlín Janečková, Valová 2.000 8.050 0.000 10.050 2.500 6.700 0.000 9.200 3.100 5.350 0.000 8.450 3.000 7.600 0.000 10.600 38.300
46. Wienerová Tereza 2008 SG Pelhřimov Svobodovi 2.000 7.750 0.000 9.750 2.600 6.850 0.000 9.450 2.900 6.200 0.000 9.100 3.000 7.000 0.000 10.000 38.300
48. Malotová Olívie 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Modrovičová, Mrůzková, Pokorná 2.000 7.700 0.000 9.700 2.500 7.050 0.000 9.550 2.800 5.400 0.000 8.200 3.000 7.700 0.000 10.700 38.150
48. Šolcová Anna 2007 TJ Spartak Vrchlabí Zirmová 2.000 8.250 0.000 10.250 2.500 6.350 0.000 8.850 3.100 5.850 0.000 8.950 3.000 7.100 0.000 10.100 38.150
50. Ba Marietta 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková 2.000 7.750 0.000 9.750 2.600 5.350 0.000 7.950 2.800 7.600 0.000 10.400 2.900 7.100 0.000 10.000 38.100
51. Česneková Laura 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.000 8.000 0.000 10.000 2.500 6.100 0.000 8.600 2.800 6.800 0.000 9.600 3.000 6.800 0.000 9.800 38.000
52. Hanzelková Denisa 2007 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D. 2.000 8.350 0.000 10.350 2.500 6.650 0.000 9.150 3.000 4.850 0.000 7.850 3.000 7.450 0.000 10.450 37.800
53. Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.000 8.200 0.000 10.200 2.500 7.100 0.000 9.600 3.000 5.050 0.000 8.050 3.100 6.800 0.000 9.900 37.750
54. Tatoušková Anna 2008 TJ Šumperk Gacho Pražáková 2.000 7.800 0.000 9.800 2.500 6.450 0.000 8.950 3.200 5.650 0.000 8.850 3.100 6.900 0.000 10.000 37.600
55. Štrupová Eliška 2008 T.J. Sokol Vysoké Mýto 2.000 7.500 0.000 9.500 2.000 7.350 0.000 9.350 2.500 6.250 0.000 8.750 2.900 6.900 0.000 9.800 37.400
56. Kašpárková Delfína 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová, Kopečná 2.000 7.700 0.000 9.700 2.600 5.350 0.000 7.950 2.900 5.950 0.000 8.850 2.800 7.800 0.000 10.600 37.100
57. Kučerová Alice 2008 Gym Dobřichovice Kudličkova, Mrazova 2.000 8.450 0.000 10.450 1.400 7.500 0.000 8.900 2.200 5.550 0.000 7.750 2.900 6.900 0.000 9.800 36.900
57. Skálová Alexandra 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D. 2.000 8.700 0.000 10.700 2.700 4.650 0.000 7.350 3.000 5.600 0.000 8.600 3.000 7.250 0.000 10.250 36.900
59. Burešová Anežka 2007 TJ Doksy Klimešová Linda 2.000 7.650 0.000 9.650 2.000 6.000 0.000 8.000 2.900 7.000 0.000 9.900 2.600 6.350 0.000 8.950 36.500
60. Jarolímková Sára 2007 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková 2.000 8.150 0.000 10.150 2.500 4.500 0.000 7.000 3.000 6.800 0.000 9.800 2.600 7.250 1.000 8.850 35.800
61. Mičudová Ema 2008 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová, Nováková 2.800 8.000 0.000 10.800 2.600 6.050 0.000 8.650 2.200 4.750 0.000 6.950 2.900 6.200 0.000 9.100 35.500
62. Březinová Eliška 2008 TJ Slovan Karlovy Vary 2.000 8.650 0.000 10.650 2.600 6.050 0.000 8.650 2.900 4.250 0.000 7.150 2.900 6.050 0.300 8.650 35.100
63. Karakolevova Ella Beata 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová, Kopečná 2.400 8.600 0.000 11.000 2.500 4.400 0.000 6.900 2.800 5.000 0.000 7.800 2.900 6.400 0.000 9.300 35.000
64. Linhartová Adéla 2008 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Novotná I., Urbanová E. 2.000 8.400 0.000 10.400 2.600 6.350 0.000 8.950 3.100 2.000 0.000 5.100 3.000 7.300 0.000 10.300 34.750
65. Sýkorová Johana 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová, Kopečná 2.000 8.200 0.000 10.200 2.600 5.400 0.000 8.000 2.200 4.900 0.000 7.100 2.800 6.400 0.000 9.200 34.500
66. Nováková Alžbeta 2008 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Nováková 2.000 6.800 0.000 8.800 2.500 6.300 0.000 8.800 1.900 5.550 0.000 7.450 2.700 6.700 0.000 9.400 34.450
67. Daňková Eliška 2008 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta 2.000 7.550 0.000 9.550 1.500 6.600 0.000 8.100 2.300 5.600 0.000 7.900 2.800 6.350 0.300 8.850 34.400
68. Štolfová Isabela 2008 TJ Slovan Karlovy Vary 2.000 9.150 0.000 11.150 2.000 5.950 0.000 7.950 3.000 3.150 0.000 6.150 2.900 5.150 0.000 8.050 33.300
69. Urbanová Sophie 2008 GYMPRA Hadrbolcová 2.000 6.650 0.000 8.650 2.000 5.950 0.000 7.950 2.900 1.550 0.000 4.450 3.000 6.950 0.300 9.650 30.700

zpět na detail závodu