Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Přebor Moravskoslezského kraje

 8.6.2019
 pořadatel: SH GK Vítkovice
Stáhnout výsledky

VS 2A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 10.000 9.100 0.000 19.100 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 8.250 0.000 18.250 73.950
2. Wawroszová Veronika 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 10.000 9.100 0.000 19.100 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 8.500 0.000 18.500 73.750
3. Švrčková Anita 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 8.950 0.000 18.950 10.000 7.450 0.000 17.450 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 8.800 0.000 18.800 73.700
4. Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 7.350 0.000 17.350 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 8.800 0.000 18.800 73.300
5. Wybranietzová Klára 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 10.000 8.950 0.000 18.950 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 8.350 0.000 18.350 9.600 7.500 0.000 17.100 72.900
6. Klučková Hana 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 6.550 0.000 16.550 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 8.850 0.000 18.850 72.450
7. Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 7.600 0.000 17.600 72.100
8. Steckerová Sabina 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 9.000 0.000 19.000 10.000 7.050 0.000 17.050 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 8.250 0.000 18.250 72.050
9. Novotná Sára Anna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 7.150 0.000 17.150 10.000 8.100 0.000 18.100 71.900
10. Švábková Sofie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 8.300 0.000 18.300 71.850
11. Volná Aneta 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 9.450 0.000 19.450 10.000 7.050 0.000 17.050 10.000 6.600 0.000 16.600 10.000 8.250 0.000 18.250 71.350
12. Vojtková Nela 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 8.550 0.000 18.550 10.000 6.700 0.000 16.700 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 8.500 0.000 18.500 71.250
13. Ševčíková Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 8.850 0.000 18.850 10.000 7.150 0.000 17.150 10.000 6.350 0.000 16.350 10.000 7.950 0.000 17.950 70.300
14. Vrlíková Leona 2009 GK Vítkovice Kaczorová 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 6.550 0.000 16.550 10.000 7.200 0.000 17.200 10.000 7.350 0.000 17.350 69.850
15. Bilocerkivska Anna 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 7.650 0.000 17.650 10.000 6.150 0.000 16.150 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 7.900 0.000 17.900 69.100
16. Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice Kaczorová 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 6.050 0.000 16.050 10.000 6.500 0.000 16.500 10.000 7.100 0.000 17.100 68.250
17. Bártková Kateřina 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 10.000 4.750 0.000 14.750 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 6.550 0.000 16.550 10.000 8.600 0.000 18.600 67.600

zpět na detail závodu