Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Memoriál J. Mládka a J. Šafáře

 26.1.2020
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
Stáhnout výsledky

Kladina- II. kat. 2012-2008 Kvalifikace

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina Celkem
1. Žvejkalová Amélie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 3.100 8.450 0.000 11.550 11.550
2. Bezoušková Sofie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 3.100 8.100 0.000 11.200 11.200
3. Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 3.300 7.800 0.000 11.100 11.100
4. Kopáčková Anežka 2009 TJ Jičín Benešová 3.100 7.800 0.000 10.900 10.900
5. Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Sýkorová, Paková 3.100 7.750 0.000 10.850 10.850
5. Nováková Táňa 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Paková 3.000 7.850 0.000 10.850 10.850
7. Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice Kudličková 3.000 7.700 0.000 10.700 10.700
8. Rašková Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 3.100 7.450 0.000 10.550 10.550
9. Vanišová Eliška 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková 3.100 7.300 0.000 10.400 10.400
10. Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Paková 2.800 7.550 0.000 10.350 10.350
11. Pospíšilová Anežka 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Paková 2.600 7.350 0.000 9.950 9.950
12. Karbanová Amálka 2011 TJ Jičín Karbanová 3.000 6.850 0.000 9.850 9.850
12. Pechmanová Mariana 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 3.100 6.750 0.000 9.850 9.850
12. Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová 3.100 6.750 0.000 9.850 9.850
15. Řezníčková Lucie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 3.000 6.650 0.000 9.650 9.650
16. Bernardová Karolína 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková 2.800 6.800 0.000 9.600 9.600
17. Süss Amélie 2009 GT Šestajovice Sýkorová, Paková 2.400 7.150 0.000 9.550 9.550
18. Rampulková Anna 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 2.500 7.000 0.000 9.500 9.500
19. Kociánová Veronika 2008 GK Vítkovice Kaczorová 3.100 6.300 0.000 9.400 9.400
20. Šrámková Barbora 2008 Merkur ČB Polívková, Vandělíková 2.900 6.400 0.000 9.300 9.300
21. Bišická Natálie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J 2.900 6.300 0.000 9.200 9.200
22. Auersvaldová Agáta 2011 TJ Jičín Karbanová 2.900 6.250 0.000 9.150 9.150
23. Šebestová Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 3.100 5.900 0.000 9.000 9.000
24. Antošová Daniela 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Wildová, Dočekalová, Dvořáková 2.400 6.350 0.000 8.750 8.750
25. Šťastná Sára 2009 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů 3.000 5.600 0.000 8.600 8.600
26. Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová 2.900 4.950 0.000 7.850 7.850
27. Jirásková Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Švaříček, Řezníčková 1.800 5.600 0.000 7.400 7.400

zpět na detail závodu