Na hlavní obsah

Anežka Kopáčková


Ročník:2009
Město:
Trenér:Morysková A., Konečný
Oddíl: GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
17.11.2022 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ extraliga a I. LIGA 2.
17.11.2022 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ Extraliga a I. LIGA - jednotlivkyně 10.
12.11.2022 Ještědský pohár SGZ IV. kategorie - II. liga 8.
26.6.-1.7.2022 LODM SGZ jednotlivkyně VS5B 43.
26.6.-1.7.2022 LODM SGZ Družstva dívky 9.
5.6.2022 MIstrovství MČR MT 2022 FINÁLE SGZ Kadetky VS4A - Kladina 5.
5.6.2022 MIstrovství MČR MT 2022 FINÁLE SGZ Kadetky VS4A - Prostná 4.
3.6.-5.6.2022 Mistrovství ČR MT SGZ VS4A (kadetky) 12.
29.5.2022 Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS4 A 7.
29.5.2022 Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS4A OPEN 9.
14.5.2022 Memoriál Věry Růžičkové-kvalifikační závod na MČR SGZ VS4 A 21.
7.5.-8.5.2022 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ VS4A - kadetky 3.
30.4.2022 Kvalifikační závod na LODM Královéhradecký a Pardubický kraj Východočeský pohár SGZ Kvalifikační závod ODM_Královéhradecký kraj 3.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. LIGA - jednotlivkyně 22.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. liga 8.
21.11.2021 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ II. LIGA 7.
21.11.2021 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 22.
1.10.-3.10.2021 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS3 A (žákyně A) 18.
25.9.-26.9.2021 SGŽ Kvalifikace VS2A, VS3A SGZ VS3 A 24.
19.9.2021 SGŽ Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS3 A 7.
19.9.2021 SGŽ Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS3 A OPEN 9.
11.9.2021 Přebor Plzeňského, Karlovarského kraje a open - VS jednotlivkyně SGZ VS3 A 2.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- II. kat. 2012-2008 Kvalifikace 4.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2012-2008 Kvalifikace 8.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina - II. kat. 2012-2008 FINÁLE 5.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2012-2008 FINÁLE 5.
23.11.2019 Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje SGZ III.liga Královehradecký kraj 1.
2.11.2019 Memoriál B. a V. Horákových SGZ II. kategorie ročník 2009 1.
26.10.-27.10.2019 SGŽ - Mistrovství ČR - kategorie C SGZ VS3C - mladší žákyně 2.
12.10.2019 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ starší žákyně 10.
8.6.2019 Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje SGZ VS3C Královéhradecký kraj 1.
26.10.-27.10.2018 SGŽ MČR žákyně, juniorky a ženy C SGZ žákyně C 8.
13.10.2018 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ starší žákyně 12.
1.5.2016 Hledáme nové talenty a Memoriál Olgy Effenbergrové SGZ Hledáme nové talenty - jednotlivkyně 5.
Žádné přihlášky nebyly nalezeny