Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Memoriál J. Mládka a J. Šafáře

 26.1.2020
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
Stáhnout výsledky

Prostná - II. kat. 2012-2008 Kvalifikace

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen prostná Celkem
1. Žvejkalová Amélie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 3.200 8.400 0.000 11.600 11.600
1. Rašková Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 3.100 8.500 0.000 11.600 11.600
3. Bezoušková Sofie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 3.200 8.300 0.000 11.500 11.500
4. Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 3.200 8.250 0.000 11.450 11.450
5. Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice Kudličková 3.100 8.050 0.000 11.150 11.150
6. Kociánová Veronika 2008 GK Vítkovice Kaczorová 3.200 7.900 0.000 11.100 11.100
7. Karbanová Amálka 2011 TJ Jičín Karbanová 2.900 8.150 0.000 11.050 11.050
8. Kopáčková Anežka 2009 TJ Jičín Benešová 3.000 8.000 0.000 11.000 11.000
8. Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová 3.100 7.900 0.000 11.000 11.000
10. Antošová Daniela 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Wildová, Dočekalová, Dvořáková 2.900 8.000 0.000 10.900 10.900
10. Rampulková Anna 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 3.100 7.800 0.000 10.900 10.900
12. Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Sýkorová, Paková 2.900 7.600 0.000 10.500 10.500
13. Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová 3.200 7.250 0.000 10.450 10.450
14. Šrámková Barbora 2008 Merkur ČB Polívková, Vandělíková 3.100 7.300 0.000 10.400 10.400
15. Pospíšilová Anežka 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Paková 3.200 7.100 0.000 10.300 10.300
16. Süss Amélie 2009 GT Šestajovice Sýkorová, Paková 2.900 7.300 0.000 10.200 10.200
17. Pechmanová Mariana 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 3.000 7.150 0.000 10.150 10.150
18. Bernardová Karolína 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková 3.000 7.100 0.000 10.100 10.100
19. Šebestová Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 3.100 6.950 0.000 10.050 10.050
19. Nováková Táňa 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Paková 2.900 7.150 0.000 10.050 10.050
21. Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Paková 3.000 7.450 0.500 9.950 9.950
21. Vanišová Eliška 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková 3.000 6.950 0.000 9.950 9.950
23. Auersvaldová Agáta 2011 TJ Jičín Karbanová 3.000 6.450 0.000 9.450 9.450
23. Kučerová Alice 2008 Gym Dobřichovice Kudličkova, Mrazova 2.800 6.650 0.000 9.450 9.450
25. Bišická Natálie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J 2.600 6.450 0.000 9.050 9.050
26. Šťastná Sára 2009 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů 2.800 6.100 0.000 8.900 8.900
27. Řezníčková Lucie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.900 5.950 0.000 8.850 8.850
28. Jirásková Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Švaříček, Řezníčková 1.700 6.450 0.500 7.650 7.650

zpět na detail závodu