Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Závod gymnastických nadějí

 9.10.2016
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
Stáhnout výsledky

Kategorie I. nar. 2010 a ml.

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Pluhařová Sofie 2010 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.500 9.250 0.000 15.750 6.500 9.350 0.000 15.850 31.600
2. Žvejkalová Amélie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 6.500 9.550 0.000 16.050 6.500 8.900 0.000 15.400 31.450
2. Kurfürstová Eliška 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 6.500 9.500 0.000 16.000 6.500 8.950 0.000 15.450 31.450
2. Jenšíková Valentýna 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová 6.500 9.350 0.000 15.850 6.500 9.100 0.000 15.600 31.450
5. Rašková Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 6.500 9.400 0.000 15.900 6.500 9.000 0.000 15.500 31.400
6. Šrůtková Ela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 6.500 9.200 0.000 15.700 6.500 8.550 0.000 15.050 30.750
7. Šebestová Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 6.500 9.350 0.000 15.850 6.500 8.300 0.000 14.800 30.650
8. Strculová Elen 2011 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 6.500 9.300 0.000 15.800 6.500 8.250 0.000 14.750 30.550
9. Nováková Táňa 2010 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová 6.500 8.850 0.000 15.350 6.500 8.350 0.000 14.850 30.200
10. Štěpáníková Barbora 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 6.500 9.100 0.000 15.600 6.500 7.950 0.000 14.450 30.050
11. Rampulková Anna 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 6.500 8.800 0.000 15.300 6.500 8.050 0.000 14.550 29.850
12. Větrovská Ema 2010 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná 6.500 8.700 0.000 15.200 6.500 8.100 0.000 14.600 29.800
13. Ratajová Kateřina 2010 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 6.500 9.300 0.000 15.800 6.500 7.350 0.000 13.850 29.650
14. Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová 6.500 8.400 0.000 14.900 6.500 7.800 0.000 14.300 29.200
15. Hajleková Kateřina 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová 6.500 8.600 0.000 15.100 6.500 7.500 0.000 14.000 29.100
16. Ludvíková Sofie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 6.500 8.450 0.000 14.950 6.500 7.600 0.000 14.100 29.050
16. Pokorná Mia 2010 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná 6.500 8.450 0.000 14.950 6.500 7.600 0.000 14.100 29.050
18. Řezníková Kristýna 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová 6.500 8.050 0.000 14.550 5.500 8.700 0.000 14.200 28.750
19. Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 6.500 8.700 0.000 15.200 5.500 8.000 0.000 13.500 28.700
20. Warausová Mariana 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová 6.500 8.550 0.000 15.050 6.500 7.100 0.000 13.600 28.650
20. Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 6.500 8.050 0.000 14.550 6.500 7.600 0.000 14.100 28.650
22. Kratochvílová Aneta 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová 6.500 8.100 0.000 14.600 6.500 7.350 0.000 13.850 28.450
23. Kovářová Eliška 2010 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková 6.500 8.200 0.000 14.700 6.500 7.200 0.000 13.700 28.400
24. Pechmanová Mariana 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 6.500 7.550 0.000 14.050 6.500 7.800 0.000 14.300 28.350
25. Formánková Magdalena 2010 SK Hradčany 6.500 8.250 0.000 14.750 5.500 7.950 0.000 13.450 28.200
26. Borovanská Emili 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová 6.500 8.200 0.000 14.700 6.500 6.650 0.000 13.150 27.850
27. Patrovská Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 6.500 7.600 0.000 14.100 6.500 7.200 0.000 13.700 27.800
28. Schmidtová Sára 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 6.000 8.050 0.000 14.050 6.500 7.050 0.000 13.550 27.600
29. Pospíšilová Anežka 2010 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová 6.500 7.800 0.000 14.300 5.500 7.700 0.000 13.200 27.500
29. Kovářová Klára 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 5.500 8.500 0.000 14.000 5.500 8.000 0.000 13.500 27.500
31. Hrubá Karolína 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 6.000 7.650 0.000 13.650 6.500 7.250 0.000 13.750 27.400
32. Vališová Luisa 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová 6.500 7.750 0.000 14.250 6.500 6.600 0.000 13.100 27.350
33. Bracheva Alena 2010 SK Hradčany Lipšanová 6.500 7.800 0.000 14.300 6.500 6.350 0.000 12.850 27.150
34. Dagan Sophie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 6.000 7.650 0.000 13.650 6.500 6.600 0.000 13.100 26.750
35. Bénová Emma 2010 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná 6.000 7.500 0.000 13.500 6.500 6.350 0.000 12.850 26.350
36. Volhejová Tereza 2011 SK Hradčany 6.500 7.700 0.000 14.200 5.000 7.050 0.000 12.050 26.250
37. Jandová Terezie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 6.000 7.250 0.000 13.250 6.500 6.450 0.000 12.950 26.200
38. Diallo Anna Zahara 2011 SK Hradčany 6.500 7.000 0.000 13.500 6.500 5.550 0.000 12.050 25.550
39. Salgová Anežka 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 6.000 7.450 0.000 13.450 6.500 5.050 0.000 11.550 25.000
40. Řezníková Adéla 2012 TJ Sokol Kampa 6.500 6.400 0.000 12.900 6.500 4.900 0.000 11.400 24.300
41. Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 6.500 6.300 0.000 12.800 4.500 4.300 0.000 8.800 21.600

zpět na detail závodu