Česká gymnastická federace

Akce

18.9.2020 - 20.9.2020 SGZ

Školení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG - 1.část

25.9.2020 - 27.9.2020 SGZ

SGŽ Školení rozhodčích III. třídy

26.9.2020 - 27.9.2020 AE

Pohár Federací - 2. kolo - ZRUŠENO

26.9.2020 - 27.9.2020 SGM

SGM Juniors Trophy

26.9.2020 TG

Pohár města Kadaně - ZRUŠENO

26.9.2020 SGZ

Dokská kladina

26.9.2020 TR

TRA 1. Český pohár

26.9.2020 PA

Český pohár - Praha - ZRUŠENO

27.9.2020 TR

TRA Skokan Odolky - ZRUŠENO

2.10.2020 - 4.10.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B

2.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 02 - ZRUŠENO

3.10.2020 SGM

Moravská liga

3.10.2020 - 4.10.2020 AE

Mistry s Mistry

3.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 1.část

3.10.2020 SGZ

Jarní pohár Plzeň - nový termín

3.10.2020 TG

Memoriál Hany Myšákové

3.10.2020 PA

Český pohár - Plzeň

3.10.2020 SGZ

O pohár Věry Čáslavské

4.10.2020 - 11.10.2020 VG

GOLDEN AGE GYM FESTIVAL - ODLOŽENO

9.10.2020 - 10.10.2020 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství - ZRUŠENO

10.10.2020 SGZ

Váza Horních Počernic a Veteraniáda

10.10.2020 SGZ

Závod gymnastických nadějí

10.10.2020 TG

Baby cup Třebíč - ZRUŠENO

10.10.2020 SGM

Přebor Zlínského kraje

11.10.2020 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev

17.10.2020 - 18.10.2020 SGM

Grand Prix J. Matuchy

17.10.2020 - 18.10.2020 AE

Pohár Federací - 3. kolo

17.10.2020 SGZ

O cenu Chodska

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival

17.10.2020 SGZ

SGŽ O cenu Chodska

17.10.2020 TG

Mini CUP závod TeamGym Junior v akrobacii a trampolíně

17.10.2020 - 18.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 2.část

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival - ZRUŠENO !!!

17.10.2020 - 18.10.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.11

17.10.2020 SGZ

Přebor města Ostravy

Reklama

Kalendář akcí

1.1.-31.12.2020

 
1.1.2020SGZZrušit
11.1.-12.1.2020SGZDuo Gym Cup - gymnastická dvojčata
17.1.-19.1.2020SGM, SGZSG školení trenérů II.a III.třídy 1.část
18.1.2020SGZMemoriál J. Palacha
19.1.2020SGZSGŽ Seminář k pravidlům
24.1.-26.1.2020SGM, SGZSG školení trenérů II.a III.třídy 2.část
26.1.2020SGZMemoriál J. Mládka a J. Šafáře
31.1.-2.2.2020SGM, SGZSG Školení trenérů III. třídy
13.2.-16.2.2020SGM, SGZZávod Světového poháru A (kvalifikace OH)
22.2.2020SGZO Zlatý štít VOKD
23.2.2020SGZŘíčanské hvězdičky
28.2.-1.3.2020SGM, SGZSG Školení trenérů III. třídy
7.3.2020SGM, SGZPoděbradská cvička
7.3.2020SGZTrautenberkův Korbel
7.3.2020SGZNominační závod na ME / MEJ
12.3.-15.3.2020SGM, SGZZávod Světového poháru
14.3.2020SGZMalá cena Brna - ZRUŠENO
18.3.-21.3.2020SGM, SGZZávod Světového poháru A (kvalifikace OH) - ODLOŽENO
21.3.2020SGZVelká cena Hradce Králové - ZRUŠENO
21.3.2020SGZVeřejný závod přípravek - ZRUŠENO
21.3.2020SGZKarlovarská číše - ZRUŠENO
28.3.2020SGZMU AUT-CZE-HUN-NOR-SVK - ZRUŠENO
4.4.2020SGZJarní pohár - ODLOŽENO
4.4.2020SGZVelikonoční závod o "Děčínského medvěda"
4.4.2020SGM, SGZFinále AŠSK - ODLOŽENO
4.4.2020SGZMemoriál Z. Hartlové - ZRUŠENO
4.4.-5.4.2020SGZVýcvikový tábor žákyň - ZRUŠENO
11.4.2020SGZRosická štika
12.4.2020SGM, SGZGymnastická mimina a Memoriál M. Vaculíka - ODLOŽENO
18.4.2020SGZMemoriál E. Bosákové - ZRUŠENO
18.4.2020SGZBrnkačka - ODLOŽENO 24.10.2020 ??
18.4.2020SGM, SGZZnojmo Gym Cup - ZRUŠENO
25.4.2020SGZBedřichovský ježek - ZRUŠENO
25.4.2020SGZVeselský pohár
25.4.2020SGZSGŽ Přebor města Ostravy - ODLOŽENO
26.4.2020SGZSGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy - ZRUŠENO
26.4.2020SGZMemoriál J. Junka - zrušeno
30.4.-3.5.2020SGZMISTROVSTVÍ EVROPY juniorek a žen - ODLOŽENO
3.5.2020SGZHledáme nové talenty a Memoriál O. Effenbergrové
14.5.-17.5.2020SGM, SGZZávod Světového poháru B - ODLOŽENO
16.5.2020SGZSGŽ Memoriál V. Růžičkové (kvalifikační závod MČR) - ODLOŽENO
16.5.2020SGZO pohár Českých Budějovic - ZRUŠENO
23.5.2020SGZMemoriál K. Parmy - ZRUŠENO
24.5.2020SGZSGŽ Přebor hl.m. Prahy - BUDE sloučeno s podzimním přeborem
30.5.2020SGZSGŽ Přebor Jihomoravského kraje
30.5.2020SGZSGŽ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje - přesun na podzim
30.5.2020SGZSGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - PŘESUNUTO NA PODZIM
30.5.2020SGZSGŽ Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje-odloženo
30.5.2020SGZSGŽ Přebor Moravskoslezského kraje - odloženo na podzim
31.5.2020SGZSGŽ Přebor Středočeského kraje ODLOŽENO
5.6.-8.6.2020SGM, SGZZávod Světového poháru B - ODLOŽENO
11.6.-14.6.2020SGM, SGZZávod Světového poháru B - ODLOŽENO
13.6.2020SGZFrýdlantské sportovní hry - zrušeno
13.6.-14.6.2020SGZGym Festival - ODLOŽENO
16.6.2020SGZSGŽ Městský přebor Brna
18.6.-21.6.2020SGM, SGZZávod Světového poháru B - ODLOŽENO
20.6.2020SGZČerti s andělem - ZRUŠENO
20.6.-21.6.2020SGZSGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) - ODLOŽENO
24.7.-9.8.2020SGM, SGZOlympijské hry - ODLOŽENO
10.8.-20.8.2020SGZTréninkový kemp UEG - ZRUŠENO
2.9.2020SGM, SGZCvičím, cvičíš, cvičíme
18.9.-20.9.2020SGZŠkolení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG - 1.část
25.9.-27.9.2020SGZSGŽ Školení rozhodčích III. třídy
26.9.2020SGZDokská kladina
2.10.-4.10.2020SGM, SGZZávod Světového poháru B
3.10.2020SGZJarní pohár Plzeň - nový termín
3.10.2020SGZO pohár Věry Čáslavské
10.10.2020SGZVáza Horních Počernic a Veteraniáda
10.10.2020SGZZávod gymnastických nadějí
11.10.2020SGZSGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev
17.10.2020SGZO cenu Chodska
17.10.2020SGZSGŽ O cenu Chodska
17.10.2020SGZPřebor města Ostravy
17.10.-18.10.2020SGZGym Festival
17.10.-18.10.2020SGZGym Festival - ZRUŠENO !!!
23.10.-25.10.2020SGZŠkolení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG - 2.část
24.10.-25.10.2020SGZMemoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR a 1. KZ pro ME)
28.10.2020SGZMemoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR)
30.10.-31.10.2020SGZMistrovství ČR jednotlivkyň "C"
1.11.2020SGZMemoriál V.Růžičkové
6.11.-8.11.2020SGZSGŽ Mistrovství ČR MT a 2. KZ pro ME
7.11.2020SGM, SGZChebská bradla
7.11.2020SGZPohár studenstva
7.11.2020SGZJindřichohradecká liga
14.11.2020SGZMikulášský pohár
14.11.2020SGZJeštědský pohár
14.11.2020SGZPřebor Zlínského kraje
14.11.2020SGM, SGZPoberounský dvojboj
14.11.-15.11.2020SGM, SGZMemoriál J. Gajdoše
15.11.2020SGZSGŽ Přebor Moravskoslezského kraje - nepostupové kategorie
17.11.2020SGZSGŽ Přebor Středočeského kraje
19.11.-21.11.2020SGM, SGZZávod OH nadějí / Olympic Hope´s Cup - ZRUŠENO
21.11.2020SGZSGŽ Přebor Jihomoravského kraje družstva
21.11.2020SGZSGŽ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje
21.11.2020SGZSGŽ Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň
21.11.2020SGZSGŽ Přebor Moravskoslezského kraje
21.11.2020SGZSGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - jednotlivkyně (VS)
21.11.2020SGZSGŽ Přebor Moravskoslezského kraje
21.11.2020SGZSGŽ Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje (VS)
22.11.2020SGZMemoriál V. Růžičkové (kvalifikační závod MČR)
27.11.-29.11.2020SGZŠkolení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG - 3.část
28.11.2020SGM, SGZSokol Grand Prix de Gymnastique - ZRUŠENO
28.11.2020SGZMemoriál V. Medové
28.11.2020SGZMikulášský dvojboj ZRUŠENO
28.11.2020SGZSGŽ Přebor Libereckého a Ústeckého kraje (VS)
29.11.2020SGZSGŽ Finále Přeboru ČOS
5.12.-6.12.2020SGZSGŽ Extraliga, I. liga, II. liga - ZRUŠENO
5.12.-6.12.2020SGZSGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS)
12.12.2020SGZPohár Starostky Města Frýdlantu n.O
12.12.2020SGZMemoriál P. Kouby
12.12.2020SGZGymnastické naděje
12.12.2020SGM, SGZZlínský sněhulák
13.12.2020SGZKlokánkova kapsa
13.12.2020SGZSGŽ Memoriál M. Brdíčkové-Šplíchalové
13.12.2020SGZSGŽ Župní závod J. Šplíchala
17.12.-20.12.2020SGZMistrovství Evropy juniorek a žen
19.12.2020SGM, SGZVánoční Závod

Termínová listina (pdf)
Termínová listina (xls)

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři