Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor ČOS - Finále

 10.11.2019
 pořadatel: TJ Sokol Žižkov II
Stáhnout výsledky

Mladší žákyně - jednotlivkyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Jenšíková Valentýna 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová 2.000 9.350 0.000 11.350 2.500 9.000 0.000 11.500 3.400 7.950 0.000 11.350 2.900 8.650 0.000 11.550 45.750
2. Pluhařová Sofie 2010 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková 2.000 9.500 0.000 11.500 2.600 8.950 0.000 11.550 3.300 6.950 0.000 10.250 3.400 8.800 0.000 12.200 45.500
3. Měřinská Beata 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová 2.000 8.800 0.000 10.800 2.500 8.550 0.000 11.050 3.000 8.550 0.000 11.550 3.100 8.850 0.000 11.950 45.350
4. Částková Michaela 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká a kol. 2.000 8.700 0.000 10.700 2.500 8.550 0.000 11.050 3.100 8.100 0.000 11.200 2.900 8.050 0.000 10.950 43.900
4. Václavíková Simona 2011 T.J. Sokol Brno I Vlková,Václavíková, Pánková 2.000 8.150 0.000 10.150 2.500 8.500 0.000 11.000 3.100 8.450 0.000 11.550 3.100 8.100 0.000 11.200 43.900
4. Mazánková Ella 2010 T.J. Sokol Brno I Vlková 2.000 9.000 0.000 11.000 2.500 8.650 0.000 11.150 2.800 8.050 0.000 10.850 3.000 7.900 0.000 10.900 43.900
7. Řezníková Kristýna 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová 2.000 8.000 0.000 10.000 2.500 8.350 0.000 10.850 3.000 8.500 0.000 11.500 2.900 8.000 0.000 10.900 43.250
8. Kratochvílová Aneta 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová 2.000 8.000 0.000 10.000 2.000 8.600 0.000 10.600 3.100 8.050 0.000 11.150 2.900 8.550 0.000 11.450 43.200
9. Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Pumanová 2.000 8.600 0.000 10.600 2.600 7.900 0.000 10.500 2.900 7.950 0.000 10.850 3.000 8.050 0.000 11.050 43.000
10. Karásková Karolína 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká a kol. 2.000 8.800 0.000 10.800 2.000 7.550 0.000 9.550 2.900 8.400 0.000 11.300 2.900 8.200 0.000 11.100 42.750
11. Vojtková Nela 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Pumanová 2.000 8.850 0.000 10.850 2.700 6.500 0.000 9.200 3.000 8.350 0.000 11.350 3.100 8.050 0.000 11.150 42.550
12. Stupková Mariana 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová 2.000 8.100 0.000 10.100 2.000 8.050 0.000 10.050 3.100 8.150 0.000 11.250 2.900 8.000 0.000 10.900 42.300
13. Švrčková Anita 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Pumanová 2.000 8.500 0.000 10.500 2.600 7.200 0.000 9.800 2.900 7.750 0.000 10.650 2.900 8.150 0.000 11.050 42.000
14. Najdekrová Julie 2011 T.J. Sokol Brno I Uhrová a kol. 2.000 8.550 0.000 10.550 2.500 7.200 0.000 9.700 2.900 7.900 0.000 10.800 2.800 7.900 0.000 10.700 41.750
15. Nešvarová Nikola 2010 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková 2.000 8.050 0.000 10.050 2.100 7.400 0.000 9.500 3.100 7.900 0.000 11.000 2.800 8.000 0.000 10.800 41.350
16. Svobodová Sally 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 2.000 8.050 0.000 10.050 2.000 7.200 0.000 9.200 3.000 8.250 0.000 11.250 2.400 8.200 0.000 10.600 41.100
16. Plachá Emily 2010 T.J. Sokol Chrudim Linková 2.000 8.050 0.000 10.050 2.000 7.100 0.000 9.100 3.100 7.500 0.000 10.600 3.000 8.350 0.000 11.350 41.100
18. Petrusová Anežka 2010 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová 2.000 8.250 0.000 10.250 1.600 8.150 0.000 9.750 3.000 7.850 0.000 10.850 3.100 7.100 0.000 10.200 41.050
19. Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Pumanová 2.000 8.250 0.000 10.250 2.600 8.000 0.000 10.600 2.900 7.050 0.000 9.950 2.400 7.800 0.000 10.200 41.000
20. Novotná Sára Anna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Pumanová 2.000 8.550 0.000 10.550 2.800 6.950 0.000 9.750 3.100 7.000 0.000 10.100 3.000 7.550 0.000 10.550 40.950
21. Kahánková Bára 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De. 2.000 8.100 0.000 10.100 2.000 7.300 0.000 9.300 3.000 7.450 0.000 10.450 3.100 7.550 0.000 10.650 40.500
22. Herzánová Valentýna 2010 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová 2.000 7.850 0.000 9.850 2.000 7.300 0.000 9.300 3.000 7.450 0.000 10.450 3.000 7.750 0.000 10.750 40.350
23. Vu Natálie 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De. 2.000 8.350 0.000 10.350 2.500 7.550 0.000 10.050 3.000 6.600 0.000 9.600 3.200 7.100 0.000 10.300 40.300
24. Cikánková Markéta 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 2.000 8.250 0.000 10.250 2.000 7.050 0.000 9.050 3.000 7.850 0.000 10.850 2.300 7.800 0.000 10.100 40.250
25. Soukupová Kristina 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková,Machková,Konášová 2.000 8.500 0.000 10.500 1.600 7.450 0.000 9.050 3.000 7.350 0.000 10.350 3.000 6.950 0.000 9.950 39.850
26. Větrovská Ema 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná 2.000 8.400 0.000 10.400 2.000 6.950 0.000 8.950 3.000 7.250 0.000 10.250 3.100 7.100 0.000 10.200 39.800
27. Macháčková Barbora 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Wildová, Dočekalová, Dvořáková 2.000 8.200 0.000 10.200 1.600 7.500 0.000 9.100 3.000 7.650 0.000 10.650 2.700 7.100 0.000 9.800 39.750
28. Patrovská Ema 2010 T.J. Sokol Kampa Šimonovská 2.000 9.000 0.000 11.000 2.000 7.000 0.000 9.000 2.900 6.000 0.000 8.900 2.900 7.800 0.000 10.700 39.600
29. Tomášková Lucie 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorna 2.000 7.050 0.000 9.050 2.000 7.450 0.000 9.450 3.000 8.150 0.000 11.150 2.400 7.400 0.000 9.800 39.450
30. Dušánková Natálie Emilie 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková, Machková, Konášová 2.000 7.850 0.000 9.850 1.600 6.550 0.000 8.150 3.000 7.300 0.000 10.300 3.000 7.950 0.000 10.950 39.250
31. Kocmánková Adéla 2010 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie 2.000 7.900 0.000 9.900 2.000 7.550 0.000 9.550 3.100 6.950 0.000 10.050 2.900 6.850 0.300 9.450 38.950
32. Kulifajová Lily 2010 T.J. Sokol Kolín Šedinová 2.000 7.200 0.000 9.200 2.100 6.400 0.000 8.500 2.900 7.900 0.000 10.800 2.800 7.100 0.000 9.900 38.400
33. Marešová Karolína 2010 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková 2.000 8.250 0.000 10.250 2.500 6.250 0.000 8.750 3.100 6.250 0.000 9.350 3.000 7.100 0.100 10.000 38.350
34. Pešatová Olivie 2011 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De. 2.000 7.850 0.000 9.850 2.100 6.600 0.000 8.700 3.000 6.650 0.000 9.650 3.100 7.000 0.000 10.100 38.300
35. Paulíčková Daniela 2011 T.J. Sokol Kampa Libichová 2.000 8.300 0.000 10.300 2.000 6.500 0.000 8.500 2.900 5.700 0.000 8.600 2.900 7.450 0.000 10.350 37.750
36. Veselá Johana 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 2.000 6.850 0.000 8.850 2.000 7.100 0.000 9.100 3.000 6.650 0.000 9.650 2.200 7.750 0.000 9.950 37.550
37. Pokorná Mia 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná 2.000 7.800 0.000 9.800 1.600 7.050 0.000 8.650 2.400 6.200 0.000 8.600 2.900 6.350 0.000 9.250 36.300
38. Hrubá Karolína 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná 2.000 7.350 0.000 9.350 2.000 6.600 0.000 8.600 3.000 7.200 0.000 10.200 2.000 5.650 0.000 7.650 35.800
39. Antošová Daniela 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Wildová, Dočekalová, Dvořáková 2.000 7.950 0.000 9.950 1.500 6.850 3.000 5.350 2.900 7.050 0.000 9.950 2.900 6.850 0.000 9.750 35.000
40. Čubová Nela 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková A. 2.000 7.450 0.000 9.450 2.100 6.450 0.000 8.550 3.100 5.750 0.000 8.850 3.100 4.900 0.000 8.000 34.850

zpět na detail závodu