Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda

 12.10.2019
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
Stáhnout výsledky

mladší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Žvejkalová Amélie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 3.000 9.750 0.000 12.750 2.300 8.950 0.000 11.250 3.100 8.600 0.000 11.700 3.000 9.250 0.000 12.250 47.950
2. Bártková Kateřina 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 3.000 9.700 0.000 12.700 2.300 9.150 0.000 11.450 2.900 8.200 0.000 11.100 3.200 8.350 0.000 11.550 46.800
3. Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 3.000 9.650 0.000 12.650 2.300 8.550 0.000 10.850 2.900 8.050 0.000 10.950 3.200 8.900 0.000 12.100 46.550
4. Raková Linda 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů 3.000 9.100 0.000 12.100 2.300 8.900 0.000 11.200 2.900 8.500 0.000 11.400 3.100 8.700 0.000 11.800 46.500
5. Kubošná Veronika 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol. 3.000 9.800 0.000 12.800 2.300 9.050 0.000 11.350 3.800 6.400 0.000 10.200 3.400 8.500 0.000 11.900 46.250
6. Rašková Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 3.000 9.300 0.000 12.300 2.300 8.750 0.000 11.050 3.200 8.300 0.000 11.500 3.200 8.150 0.000 11.350 46.200
7. Heilová Bea Octavia 2011 SK Hradčany Lipšanová 3.000 8.900 0.000 11.900 2.300 8.850 0.000 11.150 2.800 8.300 0.000 11.100 2.700 9.250 0.000 11.950 46.100
8. Bezoušková Sofie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 3.000 9.350 0.000 12.350 2.300 8.700 0.000 11.000 3.000 8.100 0.000 11.100 3.000 8.600 0.000 11.600 46.050
9. Rampulková Anna 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 3.000 9.100 0.000 12.100 2.300 8.800 0.000 11.100 3.000 8.000 0.000 11.000 2.900 8.400 0.000 11.300 45.500
10. Buršová Eliška 2010 KSG Litvínov R.Hochelova 3.000 9.050 0.000 12.050 2.300 8.650 0.000 10.950 2.900 8.100 0.500 10.500 2.900 8.900 0.000 11.800 45.300
11. Kohútová Pavla 2010 KSG Most Čejková, Kopecká 3.000 9.100 0.000 12.100 2.300 8.400 0.000 10.700 3.100 7.550 0.000 10.650 3.000 8.650 0.000 11.650 45.100
12. Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice Kudličková/Mrázová 3.000 9.700 0.000 12.700 2.300 8.650 0.000 10.950 3.100 6.100 0.000 9.200 3.000 9.100 0.000 12.100 44.950
13. Zralá Eliška 2011 KSG Litvínov R.Hochelova 3.000 8.900 0.000 11.900 2.500 9.100 0.000 11.600 3.000 6.700 0.000 9.700 2.900 8.800 0.000 11.700 44.900
14. Šebestová Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 3.000 8.700 0.000 11.700 2.300 8.700 0.000 11.000 3.000 7.100 0.000 10.100 3.000 8.750 0.000 11.750 44.550
14. Sidorová Nina 2010 SK Hradčany Lipšanová 3.000 8.800 0.000 11.800 2.300 8.700 0.000 11.000 2.800 7.050 0.000 9.850 2.700 9.200 0.000 11.900 44.550
16. Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J 3.000 8.750 0.000 11.750 2.300 8.000 0.000 10.300 2.800 8.150 0.000 10.950 2.800 8.550 0.000 11.350 44.350
17. Vojtěchová Antonie 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol. 3.000 9.450 0.000 12.450 2.300 8.050 0.000 10.350 3.000 7.400 0.000 10.400 3.000 7.800 0.000 10.800 44.000
18. Harantová Agáta 2012 KSG Litvínov R.Hochelova 3.000 8.550 0.000 11.550 2.300 8.850 0.000 11.150 2.600 6.900 0.000 9.500 2.900 8.600 0.000 11.500 43.700
18. Šrůtková Ela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Linková 3.000 9.200 0.000 12.200 2.300 8.300 0.000 10.600 2.900 6.750 0.000 9.650 3.000 8.250 0.000 11.250 43.700
20. Bišická Natálie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J 3.000 8.350 0.000 11.350 2.300 8.450 0.000 10.750 2.800 7.400 0.000 10.200 2.800 8.350 0.000 11.150 43.450
21. Bourová Agáta 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 3.000 9.500 0.000 12.500 2.300 8.650 0.000 10.950 2.300 7.000 0.000 9.300 2.800 7.850 0.000 10.650 43.400
22. Pantučková Ella 2011 KSG Litvínov R.Hochelova 3.000 8.950 0.000 11.950 2.300 8.600 0.000 10.900 2.800 7.050 0.000 9.850 2.400 8.100 0.000 10.500 43.200
23. Mikolášová Ema 2010 TJ Jičín Lenka Karbanová 3.000 8.600 0.000 11.600 2.300 8.300 0.000 10.600 2.900 7.050 0.000 9.950 2.800 8.100 0.000 10.900 43.050
24. Bartásková Aneta 2011 KSG Most Čejková, Kopecká 3.000 8.600 0.000 11.600 2.300 8.350 0.000 10.650 2.900 7.050 0.000 9.950 2.200 8.450 0.000 10.650 42.850
25. Rovná Dominika 2011 KSG Most Čejková, Kopecká 3.000 8.650 0.000 11.650 2.300 8.200 0.000 10.500 2.900 6.100 0.000 9.000 2.800 8.800 0.000 11.600 42.750
26. Vavrošová Michaela 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů 3.000 7.750 0.000 10.750 2.300 8.050 0.000 10.350 2.800 7.750 0.000 10.550 3.000 8.050 0.000 11.050 42.700
27. Matoušková Ella 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 3.000 8.650 0.000 11.650 2.300 8.700 0.000 11.000 2.500 6.400 0.000 8.900 2.800 8.250 0.000 11.050 42.600
27. Přibylová Tereza 2011 GT Šestajovice Polák, Poláková 3.000 8.450 0.000 11.450 2.300 8.200 0.000 10.500 2.700 6.950 0.000 9.650 2.800 8.200 0.000 11.000 42.600
29. Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 3.000 9.400 0.000 12.400 2.600 8.050 0.000 10.650 2.900 6.000 0.000 8.900 2.800 7.700 0.000 10.500 42.450
30. Vašinová Anna Marie 2010 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková 3.000 8.900 0.000 11.900 2.300 8.550 0.000 10.850 2.800 7.150 0.000 9.950 2.800 6.850 0.000 9.650 42.350
31. Velebilová Adéla 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J 3.000 8.100 0.000 11.100 2.300 7.700 0.000 10.000 2.800 7.100 0.000 9.900 2.800 8.500 0.000 11.300 42.300
32. Cipryanová Sofie 2010 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková 3.000 9.100 0.000 12.100 2.300 8.400 0.000 10.700 2.800 5.600 0.000 8.400 2.200 8.450 0.000 10.650 41.850
33. Šejvlová Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Kudličková, Mrázová 3.000 9.000 0.000 12.000 2.300 7.900 0.000 10.200 2.600 6.100 0.000 8.700 2.900 7.900 0.000 10.800 41.700
34. Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 3.000 8.450 0.000 11.450 2.300 8.500 0.000 10.800 3.000 7.200 0.000 10.200 2.900 6.200 0.000 9.100 41.550
35. Korbelová Adéla 2010 T.J. Sokol Všetaty Zoulová 3.000 8.350 0.000 11.350 2.300 6.350 0.000 8.650 2.800 7.300 0.000 10.100 2.900 8.450 0.000 11.350 41.450
35. Semelková Denisa 2010 T.J. Sokol Všetaty Zoulová 3.000 8.450 0.000 11.450 1.100 7.900 0.000 9.000 2.800 7.250 0.000 10.050 3.000 7.950 0.000 10.950 41.450
37. Eliášová Nela 2010 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková 3.000 8.450 0.000 11.450 2.300 8.450 0.000 10.750 2.800 6.350 0.000 9.150 3.000 7.550 0.500 10.050 41.400
38. Kováčová Marika Nina 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol. 3.000 8.450 0.000 11.450 2.300 8.250 0.000 10.550 2.900 6.000 0.000 8.900 2.900 7.300 0.000 10.200 41.100
39. Papežová Klára 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů 3.000 7.000 0.000 10.000 2.300 8.200 0.000 10.500 2.800 6.500 0.000 9.300 2.800 8.050 0.000 10.850 40.650
40. Macho Vanessa 2011 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková 3.000 8.950 0.000 11.950 2.300 8.300 0.000 10.600 2.400 4.900 0.000 7.300 2.800 7.950 0.300 10.450 40.300
41. Štěpáníková Barbora 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 3.000 8.650 0.000 11.650 2.300 8.800 0.000 11.100 2.300 7.700 4.000 6.000 2.900 8.600 0.000 11.500 40.250
42. Chudová Adéla 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů 3.000 9.600 0.000 12.600 2.300 9.400 0.000 11.700 2.400 6.350 4.000 4.750 2.700 8.450 0.000 11.150 40.200
43. Laketič Barbora 2011 SK Hradčany Rogozová Lucie 3.000 7.950 0.000 10.950 2.300 7.500 0.000 9.800 2.800 6.850 0.000 9.650 2.200 7.800 0.500 9.500 39.900
44. Jirásková Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Švaříček, Řezníčková 3.000 8.000 0.000 11.000 2.300 7.450 0.000 9.750 2.800 5.050 0.000 7.850 2.900 7.100 0.000 10.000 38.600
45. Neníčková Aneta 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 3.000 8.600 0.000 11.600 2.300 8.300 0.000 10.600 2.800 6.550 4.000 5.350 3.200 7.750 0.000 10.950 38.500
46. Semelková Nikola 2010 T.J. Sokol Všetaty Zoulová 3.000 7.500 0.000 10.500 1.100 7.450 0.000 8.550 2.800 6.450 0.000 9.250 2.800 7.000 0.000 9.800 38.100
47. Dvořáková Klára Maria 2011 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková 3.000 9.100 0.000 12.100 2.300 8.450 0.000 10.750 2.200 5.850 0.000 8.050 2.100 8.200 4.000 6.300 37.200
48. Hampejsková Laura 2010 T.J. Sokol Všetaty 3.000 8.200 0.000 11.200 1.100 8.250 0.000 9.350 2.700 2.000 0.000 4.700 2.300 7.200 0.000 9.500 34.750

zpět na detail závodu