Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Kvalifikace VS2A, VS3A

 25.9.-26.9.2021
 pořadatel: Praha - Bohemians
Stáhnout výsledky

VS3 A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Kubošná Veronika 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol. 10.000 9.300 0.000 19.150 9.500 7.650 0.000 17.150 10.000 7.150 0.000 17.150 10.000 8.100 0.000 18.100 71.550
2. Měřinská Beata 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová 10.000 8.500 0.000 18.600 9.500 8.700 0.000 18.200 10.000 7.350 0.000 17.350 10.000 7.250 0.000 17.250 71.400
3. Pangrácová Eva 2010 TJ Bohemians Praha Fiřt, Fiřtová, Jelínková 10.000 8.900 0.000 19.000 8.100 8.850 0.000 16.950 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 7.150 0.000 17.150 71.250
4. Strculová Elen 2011 GYMPRA Morysková A., Konečný 10.000 8.900 0.000 18.825 9.000 7.350 0.000 16.350 10.000 8.300 0.100 18.200 9.600 7.550 0.000 17.150 70.525
5. Mazánková Ella 2010 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 10.000 8.800 0.000 18.925 9.500 8.400 0.000 17.900 10.000 6.500 0.100 16.400 10.000 6.800 0.000 16.800 70.025
6. Machytková Jitka 2009 GK Šumperk Urbanová 10.000 9.050 0.000 19.075 9.400 7.150 0.000 16.550 9.000 7.750 0.000 16.750 10.000 7.350 0.000 17.350 69.725
7. Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová 10.000 9.450 0.000 19.175 6.700 8.700 0.000 15.400 10.000 7.700 0.000 17.700 9.600 7.750 0.000 17.350 69.625
8. Pluhařová Sofie 2010 T.J. Sokol Kampa Nosková 10.000 9.200 0.000 18.950 8.100 7.600 0.000 15.700 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 7.050 0.000 17.050 69.600
8. Švábková Sofie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová 10.000 8.400 0.000 18.650 8.100 8.200 0.000 16.300 10.000 7.050 0.000 17.050 9.600 8.000 0.000 17.600 69.600
10. Volná Aneta 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová 10.000 9.100 0.000 19.075 6.700 8.600 0.000 15.300 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 7.850 0.400 17.450 69.425
11. Míková Denisa 2009 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 10.000 8.800 0.000 18.650 6.700 8.450 0.000 15.150 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 7.600 0.000 17.600 69.350
12. Klučková Hana 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová 10.000 9.000 0.000 18.775 6.700 7.900 0.000 14.600 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 8.150 0.000 18.150 69.275
13. Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková 10.000 9.150 0.000 19.075 6.700 7.550 0.000 14.250 10.000 7.650 0.000 17.650 10.000 8.000 0.000 18.000 68.975
14. Švrčková Anita 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová 10.000 8.900 0.000 18.875 6.700 8.500 0.000 15.200 10.000 7.200 0.000 17.200 9.600 7.950 0.000 17.550 68.825
15. Daďová Marie 2009 TJ Bohemians Praha Fiřt, Fiřtová, Jelínková 10.000 9.050 0.000 19.025 6.700 9.100 0.000 15.800 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 6.450 0.300 16.150 68.675
16. Václavíková Simona 2011 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 10.000 8.900 0.000 18.925 6.700 8.050 0.000 14.750 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 6.600 0.000 16.600 68.375
16. Huslarová Nicol 2009 TJ Bohemians Praha Fiřt, Fiřtová, Jelínková 10.000 9.200 0.000 19.125 9.500 8.050 0.000 17.550 9.000 6.450 0.000 15.450 10.000 6.250 0.000 16.250 68.375
18. Bártková Kateřina 2010 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková 10.000 9.100 0.000 19.150 5.300 8.750 0.000 14.050 10.000 7.200 0.000 17.200 10.000 7.950 0.000 17.950 68.350
19. Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková,Polák 10.000 8.950 0.000 18.800 8.100 8.250 0.000 16.350 10.000 6.000 0.400 15.600 10.000 7.350 0.000 17.350 68.100
20. Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová 10.000 8.850 0.000 18.775 6.700 8.050 0.000 14.750 10.000 7.250 0.000 17.250 9.600 7.450 0.000 17.050 67.825
21. Karásková Karolína 2010 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 10.000 8.800 0.000 18.800 7.600 7.000 0.000 14.600 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 6.800 0.000 16.800 67.800
22. Jenšíková Valentýna 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová 10.000 8.800 0.000 18.550 7.900 7.700 0.000 15.600 10.000 6.500 0.000 16.500 10.000 6.900 0.000 16.900 67.550
23. Jelínková Madlen 2010 TJ Bohemians Praha Fiřt, Fiřtová, Jelínková 10.000 8.950 0.000 18.925 6.700 8.750 0.000 15.450 10.000 6.350 0.000 16.350 10.000 6.500 0.000 16.500 67.225
24. Kopáčková Anežka 2009 GYMPRA Morysková A., Konečný 10.000 8.900 0.000 18.700 8.000 6.650 0.000 14.650 10.000 7.050 0.100 16.950 9.600 7.300 0.000 16.900 67.200
25. Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Lužová, Vyzinovi 10.000 8.750 0.000 18.525 6.700 7.650 0.000 14.350 10.000 6.750 0.100 16.650 10.000 6.950 0.000 16.950 66.475
26. Buršová Eliška 2010 KSG Litvínov Kargalcev, Dolejšova a sk. 10.000 8.900 0.000 18.875 6.600 7.000 0.000 13.600 10.000 6.900 0.300 16.600 10.000 7.000 0.000 17.000 66.075
26. Vojtková Nela 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová 10.000 9.200 0.000 18.225 6.500 6.700 0.000 13.200 10.000 7.000 0.000 17.000 9.600 8.050 0.000 17.650 66.075
28. Částková Michaela 2010 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 10.000 8.800 0.000 18.800 6.200 6.950 0.000 13.150 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 6.450 0.000 16.450 65.500
29. Novotná Sára Anna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová 10.000 8.500 0.000 18.525 6.700 7.600 0.000 14.300 10.000 5.950 0.000 15.950 9.600 7.100 0.000 16.700 65.475
30. Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 10.000 8.700 0.000 17.650 6.700 8.350 0.000 15.050 10.000 6.150 0.000 16.150 10.000 6.300 0.000 16.300 65.150
31. Contiero Elisa 2010 GYMPRA Morysková A., Konečný 10.000 8.350 0.000 18.225 9.500 6.500 0.000 16.000 9.000 5.200 0.100 14.100 10.000 6.550 0.000 16.550 64.875
32. Šimková Nicol 2009 GYMPRA Opočenská, Kočvara 10.000 8.700 0.000 18.600 5.200 6.650 0.000 11.850 10.000 7.050 0.000 17.050 9.600 7.700 0.000 17.300 64.800
33. Romanová Denisa 2009 TJ Bohemians Praha Fiřt, Fiřtová, Jelínková 10.000 9.200 0.000 19.100 6.600 7.150 0.000 13.750 8.700 6.500 0.000 15.200 10.000 6.600 0.000 16.600 64.650
34. Plevová Laura 2009 GYMPRA Opočenská, Kočvara 10.000 8.650 0.000 18.700 8.100 7.050 0.000 15.150 7.700 6.650 0.000 14.350 10.000 6.500 0.100 16.400 64.600
35. Kratochvílová Aneta 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová 10.000 8.250 0.000 18.250 6.000 7.650 0.000 13.650 10.000 5.550 0.000 15.550 10.000 6.950 0.000 16.950 64.400
36. Urbanová Josefina 2009 GYMPRA Morysková A., Konečný 10.000 9.050 0.000 19.000 6.700 8.500 0.000 15.200 7.900 5.050 0.100 12.850 9.600 7.700 0.000 17.300 64.350
37. Cikánková Markéta 2010 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 10.000 8.700 0.000 17.800 5.300 8.100 0.000 13.400 10.000 5.650 0.100 15.550 10.000 6.500 0.000 16.500 63.250
38. Pálková Anna 2011 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Opočenská 10.000 8.600 0.000 18.475 5.700 7.100 0.000 12.800 9.200 6.050 0.100 15.150 9.600 7.050 0.000 16.650 63.075
39. Maříková Kateřina 2011 TJ Bohemians Praha Fiřt, Fiřtová, Jelínková 10.000 8.800 0.000 18.750 5.300 8.950 0.000 14.250 8.700 3.950 0.000 12.650 10.000 6.700 0.000 16.700 62.350
40. Větrovská Ema 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná 10.000 8.850 0.000 18.600 3.900 7.550 0.000 11.450 10.000 5.500 0.000 15.500 9.600 5.850 0.000 15.450 61.000
41. Novotná Julie 2010 KSG SK Přerov Cigánková 10.000 8.200 0.000 18.000 7.900 6.000 0.000 13.900 10.000 5.600 0.300 15.300 7.300 6.950 0.500 13.750 60.950
42. Mánová Sabina 2010 KSG SK Přerov Marčáková 10.000 8.300 0.000 17.600 5.200 6.850 0.000 12.050 10.000 5.000 0.300 14.700 9.600 6.650 0.000 16.250 60.600
43. Gillarová Karolína 2009 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová 10.000 8.400 0.000 18.350 3.700 6.950 0.000 10.650 8.000 6.350 0.000 14.350 9.600 6.600 0.000 16.200 59.550
44. Šilhavíková Viktorie 2009 SK Hradčany Opočenská, Kočvara 10.000 8.100 0.000 17.250 5.300 5.150 0.000 10.450 8.700 4.750 0.000 13.450 8.300 5.950 0.000 14.250 55.400
45. Tomášková Lucie 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná 10.000 8.350 0.000 17.625 2.500 7.600 3.000 7.100 8.700 4.700 0.400 13.000 9.600 5.950 0.000 15.550 53.275
46. Velebilová Adéla 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J 10.000 8.100 0.000 17.350 6.700 5.300 0.300 11.700 7.700 3.150 0.000 10.850 8.600 3.600 0.000 12.200 52.100

zpět na detail závodu