Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGZ Vítkovice Cup 2019

 19.10.2019
 pořadatel: GK Vítkovice
Stáhnout výsledky

1. kategorie

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Machytková Jitka 2009 GK Šumperk Urbanová 2.400 8.470 0.000 10.867 2.800 8.100 0.000 10.900 3.000 7.350 0.000 10.350 2.600 8.400 0.000 11.000 43.117
2. Mašátová Anna 2008 TJ Jičín Petra Kodešová 2.000 9.170 0.000 11.167 1.900 7.150 0.000 9.050 2.800 8.200 0.000 11.000 2.500 8.800 0.000 11.300 42.517
3. Bártková Kateřina 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 2.000 8.800 0.000 10.800 1.600 7.600 0.000 9.200 2.400 8.700 0.000 11.100 2.400 8.450 0.000 10.850 41.950
4. Paraska Anna 2008 GK Šumperk Urbanová 2.400 8.470 0.000 10.867 1.800 7.550 0.000 9.350 2.800 8.400 0.000 11.200 2.500 7.950 0.000 10.450 41.867
5. Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová 2.400 8.470 0.000 10.867 1.700 7.300 0.000 9.000 2.600 8.650 0.000 11.250 2.300 8.300 0.000 10.600 41.717
6. Wawroszová Veronika 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.000 8.900 0.000 10.900 1.700 7.650 0.000 9.350 2.500 7.600 0.000 10.100 2.400 8.800 0.000 11.200 41.550
7. Petráčková Dominika 2009 TJ Loko Pardubice Kupková H., Kolman P. 2.000 8.900 0.000 10.900 1.700 7.300 0.000 9.000 2.300 8.200 0.000 10.500 2.500 8.000 0.000 10.500 40.900
8. Janků Michaela 2009 GK Šumperk Urbanová 2.000 8.930 0.000 10.933 2.100 6.400 0.000 8.500 3.200 7.700 0.000 10.900 2.700 7.750 0.000 10.450 40.783
9. Gromnicová Tereza 2008 GK Vítkovice Hynek, Uhrová 2.400 8.000 0.000 10.400 1.600 6.950 0.000 8.550 2.300 8.350 0.000 10.650 2.300 8.650 0.000 10.950 40.550
9. Machytková Lenka 2009 GK Šumperk Urbanová 2.000 9.200 0.000 11.200 2.100 7.150 0.000 9.250 2.600 6.500 0.000 9.100 2.600 8.400 0.000 11.000 40.550
11. Thurnheer Milena 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Modrovičová, Mrůzková, Pokorná 2.000 8.100 0.000 10.100 1.600 7.750 0.000 9.350 2.400 8.400 0.000 10.800 2.300 7.900 0.000 10.200 40.450
12. Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 2.000 9.100 0.000 11.100 1.600 5.500 0.000 7.100 2.400 8.750 0.000 11.150 2.400 8.600 0.000 11.000 40.350
13. Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová 2.800 8.100 0.000 10.900 1.600 7.600 0.000 9.200 2.400 8.050 0.000 10.450 2.200 7.550 0.000 9.750 40.300
14. Koláčková Anežka 2009 TJ Prostějov Ponížilová 2.000 8.900 0.000 10.900 2.100 7.600 0.000 9.700 3.000 5.550 0.000 8.550 2.500 8.350 0.000 10.850 40.000
15. Paraska Marie 2008 GK Šumperk Urbanová 2.000 8.870 0.000 10.867 2.000 7.750 0.000 9.750 3.100 6.050 0.000 9.150 2.500 7.500 0.000 10.000 39.767
16. Kubošná Veronika 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol. 2.000 9.170 0.000 11.167 1.900 5.900 0.000 7.800 3.100 6.550 0.000 9.650 2.500 8.300 0.000 10.800 39.417
17. Borková Christina 2008 KSG SK Přerov Marčáková 2.000 8.600 0.000 10.600 1.700 6.600 0.000 8.300 3.100 7.650 0.000 10.750 2.700 7.050 0.000 9.750 39.400
18. Diňová Amélie Anděla 2008 GK Šumperk Urbanová 2.000 8.470 0.000 10.467 1.700 7.300 0.000 9.000 2.600 7.550 0.000 10.150 2.300 7.150 0.000 9.450 39.067
19. Hilšerová Sofie 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm Modrovičová, Mrůzková, Pokorná 2.000 8.530 0.000 10.533 1.600 6.450 0.000 8.050 2.400 8.000 0.000 10.400 2.200 7.850 0.000 10.050 39.033
20. Wybranietzová Klára 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.400 7.870 0.000 10.267 1.800 7.500 0.000 9.300 2.400 6.200 0.000 8.600 2.400 8.100 0.000 10.500 38.667
21. Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová 2.400 7.770 0.000 10.167 1.600 8.000 0.000 9.600 2.400 7.600 0.000 10.000 2.400 6.150 0.000 8.550 38.317
22. Kováčová Karolina Mia 2008 KSG Znojmo Křístelová a kol. 2.000 8.630 0.000 10.633 1.700 7.450 0.000 9.150 2.400 7.250 0.000 9.650 2.200 6.600 0.000 8.800 38.233
23. Láníčková Natálie 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm Modrovičová, Mrůzková, Pokorná 2.000 8.070 0.000 10.067 1.600 6.700 0.000 8.300 2.400 7.150 0.000 9.550 2.200 8.100 0.000 10.300 38.217
24. Staňková Sára 2008 GK Vítkovice Kaczorová 2.000 8.230 0.000 10.233 1.600 6.900 0.000 8.500 2.200 7.150 0.000 9.350 2.100 7.950 0.000 10.050 38.133
25. Kovalská Izabela 2008 TJ Prostějov Ponížilová 2.000 8.370 0.000 10.367 1.700 5.200 0.000 6.900 2.600 7.150 0.000 9.750 2.400 8.650 0.000 11.050 38.067
26. Smelíková Sofia 2010 GK Vítkovice Kaczorová 2.000 8.130 0.000 10.133 1.600 6.450 0.000 8.050 2.300 7.150 0.000 9.450 2.400 7.800 0.000 10.200 37.833
27. Dobiášová Terezie 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Modrovičová, Mrůzková, Pokorná 2.000 8.430 0.000 10.433 1.600 5.550 0.000 7.150 2.300 8.000 0.000 10.300 2.300 7.850 0.300 9.850 37.733
28. Grežová Barbora 2009 GK Šumperk Urbanová 2.000 8.770 0.000 10.767 1.700 6.250 0.000 7.950 2.400 6.000 0.000 8.400 2.400 8.150 0.000 10.550 37.667
29. Hermannová Markéta 2011 GK Šumperk Urbanová 2.000 8.830 0.000 10.833 1.500 6.850 2.000 6.350 2.700 7.300 0.000 10.000 2.500 7.750 0.000 10.250 37.433
30. Kociánová Veronika 2008 GK Vítkovice Kaczorová 2.000 8.500 0.000 10.500 1.700 5.150 0.000 6.850 2.300 7.700 0.000 10.000 2.400 7.500 0.000 9.900 37.250
31. Bišická Natálie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J 2.000 7.600 0.000 9.600 1.600 5.600 0.000 7.200 2.200 8.000 0.000 10.200 2.100 7.900 0.000 10.000 37.000
32. Mánová Sabina 2010 KSG SK Přerov Marčáková 2.000 7.630 0.000 9.633 1.600 6.600 0.000 8.200 1.800 7.700 0.000 9.500 2.400 7.200 0.000 9.600 36.933
33. Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.000 8.000 0.000 10.000 1.600 5.600 0.000 7.200 2.300 7.200 0.000 9.500 2.400 7.500 0.000 9.900 36.600
34. Juříčková Lucie 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kolmačková 2.000 8.200 0.000 10.200 1.000 6.400 2.000 5.400 1.800 8.300 0.000 10.100 2.200 8.400 0.000 10.600 36.300
34. Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J 2.000 8.100 0.000 10.100 1.500 6.100 2.000 5.600 2.100 8.300 0.000 10.400 2.100 8.100 0.000 10.200 36.300
36. Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.000 7.630 0.000 9.633 1.500 7.000 2.000 6.500 2.300 7.600 0.000 9.900 2.200 6.800 0.000 9.000 35.033
37. Hubyčová Valerie 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová 2.000 8.200 0.000 10.200 1.000 7.450 2.000 6.450 2.300 5.800 0.000 8.100 2.300 7.700 0.000 10.000 34.750
38. Novotná Julie 2010 KSG SK Přerov Cigánková 2.000 8.170 0.000 10.167 1.500 6.800 2.000 6.300 2.500 6.000 0.000 8.500 2.100 7.400 0.000 9.500 34.467
39. Kováčová Marika Nina 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol. 2.000 7.770 0.000 9.767 1.600 6.750 0.000 8.350 1.700 5.900 0.000 7.600 2.100 6.550 0.000 8.650 34.367
40. Čechová Sofie 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová 2.000 8.070 0.000 10.067 1.000 5.800 2.000 4.800 1.700 7.150 0.000 8.850 2.200 7.350 0.000 9.550 33.267
41. Matějčková Anežka 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J 2.000 7.670 0.000 9.667 1.500 5.050 2.000 4.550 1.600 6.550 0.000 8.150 2.100 7.450 0.000 9.550 31.917

zpět na detail závodu