Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál V. Medové

 10.11.2018
 pořadatel: TJ Sokol Kampa
Stáhnout výsledky

Kategorie II

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Pluhařová Sofie 2010 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 5.000 9.600 0.000 14.600 5.000 9.200 0.000 14.200 5.000 8.970 0.000 13.967 5.000 9.500 0.000 14.500 57.267
2. Jenšíková Valentýna 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová 5.000 9.800 0.000 14.800 5.000 8.770 0.000 13.767 5.000 9.170 0.000 14.167 5.000 9.100 0.000 14.100 56.834
3. Měřinská Beata 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová 5.000 9.450 0.000 14.450 5.000 8.630 0.000 13.633 5.000 9.370 0.000 14.367 5.000 9.300 0.000 14.300 56.750
4. Bártková Kateřina 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 5.000 9.450 0.000 14.450 5.000 8.900 0.000 13.900 5.000 9.030 0.000 14.033 5.000 9.200 0.000 14.200 56.583
5. Žvejkalová Amélie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora 5.000 9.500 0.000 14.500 5.000 8.970 0.000 13.967 5.000 9.070 0.000 14.067 5.000 8.900 0.000 13.900 56.434
6. Řezníková Kristýna 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová 5.000 9.250 0.000 14.250 5.000 8.470 0.000 13.467 5.000 9.530 0.000 14.533 5.000 9.170 0.000 14.167 56.417
7. Steier Claudia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 5.000 9.350 0.000 14.350 5.000 8.700 0.000 13.700 5.000 9.170 0.000 14.167 5.000 9.100 0.000 14.100 56.317
8. Steinhauserová Julie 2010 AC Sparta Praha Kolektiv trenérů 5.000 9.350 0.000 14.350 5.000 9.030 0.000 14.033 5.000 8.870 0.000 13.867 5.000 8.670 0.000 13.667 55.917
9. Pangrácová Eva 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 5.000 9.050 0.000 14.050 5.000 8.800 0.000 13.800 5.000 9.100 0.000 14.100 5.000 8.900 0.000 13.900 55.850
10. Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 5.000 9.300 0.000 14.300 5.000 8.430 0.000 13.433 5.000 8.930 0.000 13.933 5.000 9.170 0.000 14.167 55.833
11. Větrovská Ema 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 5.000 9.300 0.000 14.300 5.000 9.130 0.000 14.133 5.000 8.430 0.000 13.433 5.000 8.930 0.000 13.933 55.799
12. Huttová Anna 2011 T.J. Sokol Domažlice Janoušková, Salátová 5.000 8.800 0.000 13.800 5.000 8.970 0.000 13.967 5.000 8.970 0.000 13.967 5.000 8.900 0.000 13.900 55.634
12. Švrčková Anita 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 5.000 9.300 0.000 14.300 5.000 8.770 0.000 13.767 5.000 9.000 0.000 14.000 5.000 8.570 0.000 13.567 55.634
14. Jelínková Madlen 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 5.000 9.600 0.000 14.600 5.000 9.000 0.000 14.000 5.000 8.770 0.000 13.767 5.000 8.230 0.000 13.233 55.600
15. Raková Linda 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů 5.000 8.900 0.000 13.900 5.000 8.930 0.000 13.933 5.000 9.030 0.000 14.033 5.000 8.730 0.000 13.733 55.599
16. Pechmanová Mariana 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora 5.000 8.950 0.000 13.950 5.000 8.430 0.000 13.433 5.000 9.030 0.000 14.033 5.000 8.870 0.000 13.867 55.283
17. Wiesnerová Barbora 2010 T.J. Sokol Domažlice Janoušková, Duffková 5.000 8.800 0.000 13.800 5.000 8.370 0.000 13.367 5.000 8.870 0.000 13.867 5.000 9.070 0.000 14.067 55.101
18. Kunclová Mariana 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 5.000 9.550 0.000 14.550 5.000 7.900 0.000 12.900 5.000 8.730 0.000 13.733 5.000 8.900 0.000 13.900 55.083
19. Tomášková Lucie 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorna 5.000 9.100 0.000 14.100 5.000 9.130 0.000 14.133 5.000 7.830 0.000 12.833 5.000 8.900 0.000 13.900 54.966
20. Stupková Mariana 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová 5.000 9.200 0.000 14.200 4.000 8.530 0.000 12.533 5.000 9.230 0.000 14.233 5.000 8.600 0.000 13.600 54.566
21. Hajleková Kateřina 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová 5.000 8.800 0.000 13.800 5.000 8.670 0.000 13.667 5.000 8.700 0.000 13.700 5.000 8.300 0.000 13.300 54.467
22. Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 5.000 8.800 0.000 13.800 5.000 8.770 0.000 13.767 5.000 8.200 0.000 13.200 5.000 8.670 0.000 13.667 54.434
23. Linhart Sara 2011 AC Sparta Praha Kopáčová 5.000 9.150 0.000 14.150 4.000 8.370 0.000 12.367 5.000 9.030 0.000 14.033 5.000 8.830 0.000 13.833 54.383
24. Chudová Adéla 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů 5.000 8.950 0.000 13.950 4.000 8.730 0.000 12.733 5.000 8.970 0.000 13.967 5.000 8.670 0.000 13.667 54.317
25. Kratochvílová Aneta 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová 5.000 8.450 0.000 13.450 5.000 8.170 0.000 13.167 5.000 9.000 0.000 14.000 5.000 8.600 0.000 13.600 54.217
26. Pálková Anička 2011 SK Hradčany Petra Fialová/Gabriela Štefánková 5.000 8.450 0.000 13.450 5.000 9.070 0.000 14.067 5.000 7.870 0.000 12.867 5.000 8.730 0.000 13.733 54.117
27. Neníčková Aneta 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 5.000 8.200 0.000 13.200 5.000 8.430 0.000 13.433 5.000 8.930 0.000 13.933 5.000 8.500 0.000 13.500 54.066
28. Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková 5.000 9.250 0.000 14.250 5.000 8.370 0.000 13.367 5.000 7.800 0.000 12.800 5.000 8.630 0.000 13.633 54.050
29. Novotná Sára Anna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 5.000 9.000 0.000 14.000 5.000 8.870 0.000 13.867 5.000 7.470 0.000 12.467 5.000 8.530 0.000 13.533 53.867
29. Janků Ellen 2011 AC Sparta Praha Kolektiv trenérů 5.000 9.200 0.000 14.200 4.000 7.930 0.000 11.933 5.000 8.770 0.000 13.767 5.000 8.970 0.000 13.967 53.867
31. Laštovková Sofie 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová 5.000 8.950 0.000 13.950 4.000 8.100 0.000 12.100 5.000 8.500 0.000 13.500 5.000 9.130 0.000 14.133 53.683
32. Štěpáníková Barbora 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora 5.000 9.000 0.000 14.000 5.000 8.300 0.000 13.300 5.000 8.200 0.000 13.200 5.000 8.170 0.000 13.167 53.667
33. Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková 5.000 9.150 0.000 14.150 5.000 8.630 0.000 13.633 5.000 7.030 0.000 12.033 5.000 8.630 0.000 13.633 53.449
34. Steckerová Sabina 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 5.000 9.550 0.000 14.550 4.000 8.570 0.000 12.567 5.000 7.800 0.000 12.800 5.000 8.470 0.000 13.467 53.384
35. Rašková Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora 5.000 9.400 0.000 14.400 4.000 8.330 0.000 12.333 5.000 7.830 0.000 12.833 5.000 8.770 0.000 13.767 53.333
36. Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D 5.000 9.000 0.000 14.000 4.000 8.370 0.000 12.367 5.000 8.370 0.000 13.367 5.000 8.570 0.000 13.567 53.301
37. Šebestová Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora 5.000 8.850 0.000 13.850 5.000 8.370 0.000 13.367 4.000 8.000 0.000 12.000 5.000 8.930 0.000 13.933 53.150
38. Bišická Natálie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D 5.000 8.400 0.000 13.400 5.000 8.830 0.000 13.833 5.000 7.870 0.000 12.867 5.000 7.730 0.000 12.733 52.833
39. Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D 5.000 8.150 0.000 13.150 4.000 7.830 0.000 11.833 5.000 8.730 0.000 13.733 5.000 9.070 0.000 14.067 52.783
40. Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D 5.000 8.550 0.000 13.550 4.000 7.900 0.000 11.900 5.000 8.630 0.000 13.633 5.000 8.470 0.000 13.467 52.550
41. Lerley Stella 2011 AC Sparta Praha Kopáčová 5.000 7.750 0.000 12.750 4.000 8.100 0.000 12.100 5.000 9.130 0.000 14.133 5.000 8.500 0.000 13.500 52.483
41. Matějčková Anežka 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček 4.000 8.650 0.000 12.650 4.000 8.800 0.000 12.800 5.000 8.300 0.000 13.300 5.000 8.730 0.000 13.733 52.483
43. Pokorná Mia 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 5.000 8.600 0.000 13.600 4.000 8.800 0.000 12.800 5.000 7.500 0.000 12.500 5.000 8.570 0.000 13.567 52.467
44. Nozarová Viktorie 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová 5.000 8.850 0.000 13.850 4.000 8.400 0.000 12.400 5.000 7.500 0.000 12.500 5.000 8.600 0.000 13.600 52.350
45. Hlávková Nela 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 5.000 7.800 0.000 12.800 4.000 7.430 0.000 11.433 5.000 9.100 0.000 14.100 5.000 8.900 0.000 13.900 52.233
46. Bourová Agáta 2011 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková 5.000 8.700 0.000 13.700 4.000 8.200 0.000 12.200 5.000 8.070 0.000 13.067 5.000 8.200 0.000 13.200 52.167
47. Nešvarová Nikola 2010 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková 5.000 8.900 0.000 13.900 4.000 8.000 0.000 12.000 5.000 7.570 0.000 12.567 5.000 8.670 0.000 13.667 52.134
48. Beránková Eliška 2010 SK Hradčany Petra Fialová/Gabriela Štefánková 5.000 8.300 0.000 13.300 4.000 7.500 0.000 11.500 5.000 8.630 0.000 13.633 5.000 8.500 0.000 13.500 51.933
48. Štrálová Michelle 2011 TJ Sokol Kladno Kubínová, Víchová 5.000 8.800 0.000 13.800 4.000 8.630 0.000 12.633 5.000 7.300 0.000 12.300 5.000 8.200 0.000 13.200 51.933
50. Volhejnová Tereza 2011 SK Hradčany Petra Fialová/Gabriela Štefánková 5.000 8.650 0.000 13.650 4.000 8.630 0.000 12.633 5.000 7.530 0.000 12.533 5.000 8.100 0.000 13.100 51.916
51. Paulíčková Daniela 2011 TJ Sokol Kampa Libichová 5.000 8.800 0.000 13.800 4.000 8.030 0.000 12.033 5.000 7.230 0.000 12.233 5.000 8.800 0.000 13.800 51.866
51. Diallo Anna Zahara 2011 SK Hradčany Lipšanová Tereza 5.000 8.700 0.000 13.700 4.000 8.000 0.000 12.000 5.000 7.730 0.000 12.733 5.000 8.430 0.000 13.433 51.866
53. Kropáčková Veronika 2010 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková 5.000 8.350 0.000 13.350 4.000 7.270 0.000 11.267 5.000 8.200 0.000 13.200 5.000 8.830 0.000 13.833 51.650
54. Valčíková Mariana 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková 5.000 8.250 0.000 13.250 4.000 8.000 0.000 12.000 5.000 8.270 0.000 13.267 5.000 8.000 0.000 13.000 51.517
55. Olivová Adéla 2011 SK Hradčany Petra Fialová/Gabriela Štefánková 5.000 8.500 0.000 13.500 5.000 8.370 0.000 13.367 4.000 7.430 0.000 11.433 5.000 8.200 0.000 13.200 51.500
56. Kellnerová Vanessa 2011 TJ Sokol Kladno Kubínová, Víchová 5.000 8.650 0.000 13.650 4.000 7.700 0.000 11.700 5.000 8.130 0.000 13.133 5.000 7.800 0.000 12.800 51.283
57. Vališová Luisa 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová 5.000 8.600 0.000 13.600 4.000 8.070 0.000 12.067 5.000 6.600 0.000 11.600 5.000 8.870 0.000 13.867 51.134
58. Čubová Nela 2010 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková A. 5.000 8.650 0.000 13.650 4.000 8.230 0.000 12.233 5.000 6.200 0.000 11.200 5.000 8.570 0.000 13.567 50.650
59. Tesařová Ela 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová 5.000 7.850 0.000 12.850 4.000 7.930 0.000 11.933 4.000 8.400 0.000 12.400 5.000 8.430 0.000 13.433 50.616
60. Smolíková Kateřina 2010 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů 5.000 7.900 0.000 12.900 4.000 7.230 0.000 11.233 5.000 8.500 0.000 13.500 5.000 7.970 0.000 12.967 50.600
61. Pavelková Marianna 2011 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů 5.000 8.400 0.000 13.400 4.000 7.830 0.000 11.833 5.000 7.930 0.000 12.933 5.000 7.100 0.000 12.100 50.266
62. Biolková Julie 2011 GK Vítkovice Prutkayová, Štroblíková 5.000 7.900 0.000 12.900 4.000 7.270 0.000 11.267 5.000 7.130 0.000 12.133 5.000 8.570 0.000 13.567 49.867
63. Martínková Sára 2010 T.J. Sokol Domažlice 4.000 8.300 0.000 12.300 3.000 8.300 0.000 11.300 5.000 7.430 0.000 12.433 5.000 8.230 0.000 13.233 49.266
64. Krečová Thea 2011 TJ Sokol Kladno Kubínová, Víchová 5.000 7.850 0.000 12.850 4.000 7.000 0.000 11.000 5.000 7.000 0.000 12.000 5.000 7.670 0.000 12.667 48.517
65. Dvořáková Klára Maria 2011 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková 5.000 7.850 0.000 12.850 4.000 8.230 0.000 12.233 4.000 6.000 0.000 10.000 5.000 8.130 0.000 13.133 48.216
66. Jurčíková Veronika 2011 TJ Sokol Kampa Libichová 4.000 8.950 0.000 12.950 4.000 6.930 0.000 10.933 4.000 6.630 0.000 10.633 5.000 8.130 0.000 13.133 47.649
67. Mašková Anna 2011 TJ Sokol Kampa Libichová 5.000 8.200 0.000 13.200 4.000 5.900 0.000 9.900 5.000 6.200 0.000 11.200 5.000 8.030 0.000 13.033 47.333
68. Kalátová Nicol Crystal 2011 TJ Sokol Kampa Libichová 4.000 8.550 0.000 12.550 4.000 7.000 0.000 11.000 4.000 7.030 0.000 11.033 5.000 7.400 0.000 12.400 46.983
69. Fitzpatrick Emily 2011 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 5.000 8.100 0.000 13.100 4.000 6.470 0.000 10.467 5.000 7.770 0.000 12.767 36.334

zpět na detail závodu