Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

 21.6.-23.6.2019
 pořadatel: hala Věry Čáslavské - Černošice
Stáhnout výsledky

VS2A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Šimková Nicol 2009 AC Sparta Praha Dvořáková 10.000 9.450 0.000 19.450 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 7.500 0.000 17.500 72.800
2. Kubošná Veronika 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol. 10.000 9.400 0.000 19.400 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 7.050 0.000 17.050 10.000 7.650 0.000 17.650 72.500
3. Daďová Marie 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 10.000 9.150 0.000 19.150 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 7.650 0.000 17.650 72.350
4. Kunclová Mariana 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 10.000 9.200 0.000 19.200 10.000 8.650 0.000 18.650 9.400 7.250 0.000 16.650 10.000 7.800 0.000 17.800 72.300
5. Taftlová Nicol 2009 T.J. Sokol Kolín Taftlová 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 7.250 0.000 17.250 72.200
6. Mazánková Ella 2010 T.J. Sokol Brno I Vlková 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 7.550 0.000 17.550 10.000 7.550 0.000 17.550 72.150
7. Pangrácová Eva 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 10.000 9.250 0.000 19.250 10.000 7.300 0.000 17.300 10.000 7.550 0.000 17.550 10.000 7.900 0.000 17.900 72.000
8. Romanová Denisa 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 10.000 9.100 0.000 19.100 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 7.350 0.000 17.350 10.000 7.600 0.000 17.600 71.900
9. Švrčková Anita 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 9.100 0.000 19.100 10.000 8.100 0.000 18.100 9.400 7.850 0.000 17.250 10.000 7.300 0.000 17.300 71.750
10. Jenšíková Valentýna 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová 10.000 8.950 0.000 18.950 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 6.750 0.000 16.750 10.000 7.650 0.000 17.650 71.700
11. Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 7.300 0.000 17.300 10.000 7.400 0.000 17.400 71.550
12. Měřinská Beata 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 7.150 0.000 17.150 71.400
13. Konvičková Mia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 6.700 0.000 16.700 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 7.800 0.000 17.800 71.300
14. Steier Claudia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 7.250 0.000 17.250 10.000 7.200 0.000 17.200 71.050
15. Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 10.000 9.150 0.000 19.150 10.000 7.300 0.000 17.300 9.500 7.300 0.100 16.700 10.000 7.750 0.000 17.750 70.900
16. Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 9.050 0.000 19.050 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 6.300 0.000 16.300 10.000 7.300 0.000 17.300 70.800
17. Kolevová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 6.900 0.000 16.900 10.000 7.300 0.000 17.300 70.600
17. Švábková Sofie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 7.200 0.000 17.200 10.000 6.950 0.000 16.950 70.600
19. Žvejkalová Amélie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 10.000 9.300 0.000 19.300 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 6.150 0.000 16.150 10.000 7.600 0.000 17.600 70.450
20. Strculová Elen 2011 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Linková 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 6.800 0.100 16.700 10.000 7.050 0.000 17.050 70.400
20. Huslarová Nicol 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 7.950 0.000 17.950 9.400 7.050 0.000 16.450 10.000 7.200 0.000 17.200 70.400
22. Novotná Sára Anna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 6.800 0.000 16.800 70.150
23. Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 7.650 0.000 17.650 10.000 7.350 0.000 17.350 10.000 7.250 0.000 17.250 70.100
24. Matušková Marjana 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová 10.000 9.050 0.000 19.050 10.000 7.350 0.000 17.350 10.000 6.950 0.000 16.950 10.000 6.650 0.000 16.650 70.000
25. Kurfürstová Eliška 2010 TJ Sokol Horní Počernice Sýkorová, Paková 10.000 9.100 0.000 19.100 10.000 7.300 0.000 17.300 10.000 7.050 0.100 16.950 10.000 6.600 0.000 16.600 69.950
26. Míková Denisa 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 7.050 0.000 17.050 10.000 6.500 0.000 16.500 10.000 7.750 0.000 17.750 69.900
27. Urbanová Josefina 2009 TJ Bohemians Praha Moryskova 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 5.700 0.000 15.700 10.000 7.950 0.100 17.850 10.000 7.500 0.000 17.500 69.850
28. Jechová Andrea 2009 Gymnastika Říčany Jechová 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 7.250 0.000 17.250 10.000 7.050 0.000 17.050 10.000 6.750 0.000 16.750 69.800
29. Steinhauserová Julie 2010 AC Sparta Praha Kolektiv trenérů 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 7.000 0.000 17.000 10.000 6.750 0.000 16.750 10.000 7.100 0.000 17.100 69.650
30. Vojtková Nela 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 8.950 0.000 18.950 10.000 6.500 0.000 16.500 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 6.950 0.000 16.950 69.500
31. Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 7.350 0.000 17.350 10.000 6.700 0.000 16.700 69.450
32. Melicharová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 9.050 0.000 19.050 10.000 7.700 0.000 17.700 9.400 5.950 0.100 15.250 10.000 7.350 0.000 17.350 69.350
33. Svobodová Sally 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 7.050 0.000 17.050 10.000 7.100 0.100 17.000 10.000 7.000 0.000 17.000 69.250
34. Karásková Karolína 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 7.400 0.000 17.400 9.400 7.100 0.000 16.500 10.000 7.000 0.000 17.000 69.200
35. Steckerová Sabina 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 6.650 0.000 16.650 10.000 6.900 0.000 16.900 69.100
36. Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 6.850 0.000 16.850 10.000 6.300 0.000 16.300 10.000 7.000 0.000 17.000 69.050
36. Švandová Nikola 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 6.850 0.000 16.850 10.000 7.000 0.100 16.900 10.000 7.000 0.000 17.000 69.050
38. Wybranietzová Klára 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 7.500 0.000 17.500 9.100 7.250 0.000 16.350 10.000 6.500 0.000 16.500 69.000
39. Jelínková Madlen 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 8.750 0.000 18.750 9.400 5.300 0.000 14.700 10.000 6.800 0.000 16.800 68.950
40. Náray Maya 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 7.600 0.000 17.600 9.400 6.050 0.100 15.350 10.000 7.450 0.000 17.450 68.800
41. Wawroszová Veronika 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 10.000 9.000 0.000 19.000 10.000 7.650 0.000 17.650 8.000 6.600 0.000 14.600 10.000 7.400 0.000 17.400 68.650
42. Václavíková Simona 2011 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 8.550 0.000 18.550 9.400 5.550 0.100 14.850 10.000 7.100 0.000 17.100 68.450
43. Klučková Hana 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 6.700 0.000 16.700 10.000 6.300 0.000 16.300 10.000 6.850 0.000 16.850 68.250
44. Volná Aneta 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 5.650 0.000 15.650 10.000 7.200 0.000 17.200 68.050
45. Bezoušková Sofie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 5.250 0.000 15.250 10.000 6.550 0.000 16.550 68.000
45. Contiero Elisa 2010 GYMPRA Morysková, Konečný 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 7.700 0.000 17.700 9.400 5.850 0.100 15.150 10.000 6.550 0.000 16.550 68.000
47. Košutová Iva 2009 Gymnastika Zlín Janečková, Valová 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 7.750 0.000 17.750 9.400 5.950 0.000 15.350 10.000 6.650 0.000 16.650 67.650
48. Šanderová Petra 2009 TJ Prostějov Lukášová 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 7.150 0.000 17.150 10.000 5.550 0.100 15.450 10.000 6.750 0.000 16.750 67.500
49. Burešová Jana 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 7.950 0.000 17.950 9.100 6.550 0.100 15.550 10.000 6.150 0.000 16.150 67.250
50. Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 10.000 9.050 0.000 19.050 10.000 6.250 0.000 16.250 9.500 4.700 0.400 13.800 10.000 7.600 0.000 17.600 66.700
51. Částková Michaela 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká 10.000 7.000 0.000 17.000 10.000 7.150 0.000 17.150 9.200 6.100 0.000 15.300 10.000 6.950 0.000 16.950 66.400
51. Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Sýkorová, Paková 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 5.250 0.000 15.250 10.000 6.800 0.100 16.700 10.000 6.450 0.000 16.450 66.400
53. Poulíková Marie 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 6.900 0.000 16.900 9.400 5.000 0.000 14.400 10.000 7.050 0.000 17.050 66.300
54. Hanzlová Alice 2010 TJ Prostějov Veronika Lukášová 10.000 7.050 0.000 17.050 10.000 6.500 0.000 16.500 10.000 6.150 0.100 16.050 10.000 6.400 0.000 16.400 66.000
55. Löfflerová Kristýna 2010 Gymnastika Zlín Janečková, Valová 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 6.550 0.000 16.550 9.500 5.000 0.000 14.500 10.000 6.400 0.000 16.400 65.450
56. Cikánková Markéta 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 5.900 0.000 15.900 8.600 4.200 0.100 12.700 10.000 7.150 0.000 17.150 64.550

zpět na detail závodu