Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor hl.m. Prahy

 25.11.2017
 pořadatel: Praha
Stáhnout výsledky

V. liga - jednotlivkyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Tatíčková Anna 2008 AC Sparta Praha Dvořáková 3.500 9.550 0.000 13.050 3.100 7.950 0.000 11.050 3.200 8.800 0.000 12.000 3.000 8.750 0.000 11.750 47.850
2. Pluhařová Sofie 2010 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 3.500 8.850 0.000 12.350 1.800 9.000 0.000 10.800 2.800 9.100 0.000 11.900 2.800 8.800 0.000 11.600 46.650
3. Pešová Dorota 2008 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna 3.500 8.650 0.000 12.150 2.500 8.300 0.000 10.800 3.000 8.750 0.000 11.750 3.000 8.400 0.000 11.400 46.100
4. Jenšíková Valentýna 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V. 3.500 8.700 0.000 12.200 1.600 8.600 0.000 10.200 2.900 9.000 0.000 11.900 2.700 8.900 0.000 11.600 45.900
5. Háchová Daniela 2009 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 3.500 8.700 0.000 12.200 2.800 7.900 0.000 10.700 3.100 8.450 0.000 11.550 2.800 8.450 0.000 11.250 45.700
6. Rytířová Ema 2008 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 3.500 9.350 0.000 12.850 2.500 8.050 0.000 10.550 2.700 8.350 0.000 11.050 2.900 8.000 0.000 10.900 45.350
7. Lišková Kristýna 2008 GYMPRA Morysková 3.500 9.200 0.000 12.700 2.000 8.150 0.000 10.150 3.000 8.600 0.000 11.600 2.300 8.300 0.000 10.600 45.050
8. Arazimová Denise 2008 SK Hradčany Opočenská 3.500 8.800 0.000 12.300 1.800 8.150 0.000 9.950 2.900 8.500 0.000 11.400 2.800 8.550 0.000 11.350 45.000
9. Dušková Martina 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 3.500 9.300 0.000 12.800 1.600 8.900 0.000 10.500 3.000 7.350 0.000 10.350 2.800 7.950 0.000 10.750 44.400
10. Šimková Nicol 2009 AC Sparta Praha Kopáčová, Dvořáková 3.500 8.400 0.000 11.900 1.100 8.700 0.000 9.800 2.800 8.550 0.000 11.350 2.800 8.250 0.000 11.050 44.100
11. Flachsová Linda 2008 TJ Sokol Kampa Libichová 3.500 9.050 0.000 12.550 2.500 6.800 0.000 9.300 3.100 8.300 0.000 11.400 2.700 8.100 0.000 10.800 44.050
12. Urbanová Josefina 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 3.500 8.900 0.000 12.400 1.600 8.650 0.000 10.250 2.900 6.950 0.000 9.850 2.800 8.350 0.000 11.150 43.650
13. Řezníková Kristýna 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V. 3.500 8.150 0.000 11.650 1.600 8.150 0.000 9.750 2.900 8.550 0.000 11.450 2.100 8.600 0.000 10.700 43.550
14. Konvičková Mia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 3.500 9.300 0.000 12.800 1.600 8.350 0.000 9.950 3.000 7.000 0.000 10.000 2.800 7.950 0.000 10.750 43.500
15. Plevová Laura 2009 TJ Sokol Kampa Libichová 3.500 8.700 0.000 12.200 1.800 9.050 0.000 10.850 2.400 7.400 0.500 9.300 2.800 8.250 0.000 11.050 43.400
16. Ježková Kateřina 2009 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 3.500 9.400 0.000 12.900 1.300 8.350 0.000 9.650 2.800 6.700 0.000 9.500 2.800 8.450 0.000 11.250 43.300
16. Bukovská Kristýna 2008 GT Šestajovice Sýkorová 3.500 8.550 0.000 12.050 2.000 8.050 0.000 10.050 3.100 7.250 0.000 10.350 3.000 7.850 0.000 10.850 43.300
18. Kurfürstová Eliška 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 3.500 8.450 0.000 11.950 1.600 8.150 0.000 9.750 3.000 7.500 0.000 10.500 2.700 8.300 0.000 11.000 43.200
19. Měšťánková Barbora 2008 GT Šestajovice Sýkorová 3.500 8.850 0.000 12.350 1.300 8.250 0.000 9.550 2.900 7.350 0.000 10.250 3.000 7.850 0.000 10.850 43.000
20. Navrátilová Anna 2008 SK Hradčany kolektiv treneru 3.500 8.100 0.000 11.600 1.300 7.100 0.000 8.400 2.800 8.750 0.000 11.550 2.300 8.750 0.000 11.050 42.600
21. Růžičková Anna 2008 AC Sparta Praha Kopáčová, Dvořáková 3.500 8.200 0.000 11.700 1.300 8.350 0.000 9.650 2.900 6.850 0.000 9.750 3.000 8.450 0.000 11.450 42.550
22. Šilhavíková Viktorie 2009 SK Hradčany kolektiv treneru 3.500 8.300 0.000 11.800 1.600 7.550 0.000 9.150 2.800 7.750 0.000 10.550 2.700 8.300 0.000 11.000 42.500
23. Daďová Marie 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 3.500 8.900 0.000 12.400 1.700 9.000 0.000 10.700 3.100 5.050 0.000 8.150 2.800 8.400 0.000 11.200 42.450
24. Náray Maya 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 3.500 8.400 0.000 11.900 1.100 7.950 0.000 9.050 2.900 7.700 0.000 10.600 2.800 8.000 0.000 10.800 42.350
25. Macháčková Karolína 2008 TJ Slovan Praha Bažantová,Lagronová,Kuhnová 3.500 8.250 0.000 11.750 1.600 8.300 0.000 9.900 3.100 6.550 0.000 9.650 2.700 7.900 0.000 10.600 41.900
26. Vítová Aneta 2010 SK Hradčany kolektiv treneru 3.500 8.100 0.000 11.600 1.100 8.350 0.000 9.450 2.800 8.050 0.000 10.850 1.700 8.250 0.000 9.950 41.850
27. Makovská Denisa 2008 AC Sparta Praha Kopáčová, Dvořáková 3.500 8.450 0.000 11.950 1.800 7.050 0.000 8.850 2.900 6.950 0.000 9.850 2.900 8.200 0.000 11.100 41.750
27. Ochecová Markéta 2009 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V. 3.500 6.900 0.000 10.400 1.600 8.400 0.000 10.000 2.800 8.700 0.000 11.500 2.600 7.750 0.500 9.850 41.750
29. Freslová Adéla 2008 GYMPRA Morysková 3.500 7.750 0.000 11.250 1.300 7.800 0.000 9.100 2.800 7.900 0.000 10.700 2.800 7.750 0.000 10.550 41.600
30. Škripko Agáta 2008 SK Hradčany kolektiv treneru 3.500 7.800 0.000 11.300 1.300 7.800 0.000 9.100 2.700 7.650 0.000 10.350 2.800 7.800 0.000 10.600 41.350
30. Huslarová Nicol 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 3.500 9.500 0.000 13.000 1.300 7.500 0.000 8.800 2.800 5.800 0.000 8.600 2.800 8.150 0.000 10.950 41.350
32. Kubátová Agáta 2008 SK Hradčany kolektiv treneru 3.500 7.750 0.000 11.250 1.600 8.450 0.000 10.050 2.900 6.300 0.000 9.200 2.300 8.100 0.000 10.400 40.900
33. Koubová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 3.500 8.450 0.000 11.950 1.600 8.450 0.000 10.050 3.000 5.000 0.000 8.000 2.900 7.800 0.000 10.700 40.700
34. Romanová Denisa 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 3.500 9.050 0.000 12.550 1.600 7.250 0.000 8.850 2.900 5.850 0.000 8.750 2.200 8.200 0.000 10.400 40.550
35. Šrůtková Ela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 3.500 7.200 0.000 10.700 1.100 8.000 0.000 9.100 2.800 7.700 0.000 10.500 2.200 7.850 0.000 10.050 40.350
36. Panova Theodora 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 3.500 8.750 0.000 12.250 0.800 7.050 0.000 7.850 2.300 7.500 0.000 9.800 2.800 7.500 0.000 10.300 40.200
37. Ryšavá Viktorie 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Bažantová,Lagronová,Kuhnová 3.500 7.500 0.000 11.000 1.600 7.750 0.000 9.350 3.100 6.650 0.000 9.750 2.900 7.100 0.000 10.000 40.100
38. Beránková Eliška 2010 TJ Sokol Kladno kolektiv trenérů 3.500 7.800 0.000 11.300 0.800 6.800 0.000 7.600 2.600 7.500 0.000 10.100 2.100 8.150 0.500 9.750 38.750
39. Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 3.500 7.650 0.000 11.150 1.100 7.200 0.000 8.300 2.900 6.100 0.000 9.000 2.800 7.350 0.000 10.150 38.600
40. Petroušková Lucie 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 3.500 7.600 0.000 11.100 0.800 6.900 0.000 7.700 2.900 6.950 0.000 9.850 2.300 6.950 0.000 9.250 37.900
41. Kovářová Klára 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 3.500 6.650 0.000 10.150 1.100 7.500 0.000 8.600 2.700 5.300 0.000 8.000 2.800 8.100 0.000 10.900 37.650
42. Reihserová Ema 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 3.500 7.800 0.000 11.300 1.100 8.050 0.000 9.150 2.200 4.400 0.000 6.600 2.200 8.100 0.000 10.300 37.350
43. Sahulová Johana 2009 SK Hradčany kolektiv treneru 3.500 7.450 0.000 10.950 0.800 7.050 0.000 7.850 2.700 5.600 0.000 8.300 2.100 8.250 0.500 9.850 36.950
44. Barusová Karolína 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 3.500 7.900 0.000 11.400 0.800 6.750 0.000 7.550 2.700 6.150 0.000 8.850 2.800 6.300 0.000 9.100 36.900
45. Křížová Alžběta 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 3.500 6.500 0.000 10.000 1.100 7.700 0.000 8.800 2.100 6.350 0.000 8.450 2.800 6.550 0.000 9.350 36.600
46. Stupková Mariana 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V. 3.500 8.500 0.000 12.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 8.100 0.000 10.900 2.700 8.450 0.000 11.150 34.050
47. Steier Claudia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 3.500 8.800 0.000 12.300 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.300 0.000 10.300 2.200 8.250 0.000 10.450 33.050
48. Warausová Mariana 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V. 3.500 8.200 0.000 11.700 1.600 8.700 0.000 10.300 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 7.650 0.000 10.350 32.350
49. Jelínková Madlen 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 3.500 8.150 0.000 11.650 1.300 8.300 0.000 9.600 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.650 0.000 10.450 31.700
50. Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Sýkorová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.600 8.300 0.000 9.900 3.100 6.500 0.000 9.600 2.900 8.550 0.000 11.450 30.950
51. Pravdová Adéla 2009 TJ Slovan Praha Bažantová,Lagronová,Kuhnová 3.500 7.350 0.000 10.850 1.300 7.750 0.000 9.050 2.900 7.150 0.000 10.050 0.000 0.000 0.000 0.000 29.950
52. Kalinová Eliška 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Waraus 3.500 8.100 0.000 11.600 1.100 7.450 0.000 8.550 2.700 6.650 0.000 9.350 0.000 0.000 0.000 0.000 29.500
53. Contiero Elisa 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 3.500 8.450 0.000 11.950 1.300 8.050 0.000 9.350 2.800 5.350 0.000 8.150 0.000 0.000 0.000 0.000 29.450
54. Völflová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 3.500 7.550 0.000 11.050 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 6.450 0.000 9.150 2.700 6.800 0.500 9.000 29.200
55. Patlevičová Amélie 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 0.000 0.000 0.000 0.000 1.700 8.600 0.000 10.300 2.900 5.600 0.000 8.500 2.200 7.250 0.000 9.450 28.250
55. Věříšová Laura 2009 GT Šestajovice Sýkorová 3.500 6.400 0.000 9.900 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 5.550 0.000 8.250 2.300 7.800 0.000 10.100 28.250
57. Volfová Nela 2009 TJ Slovan Praha Bažantová,Lagronová,Kuhnová 3.500 7.500 0.000 11.000 1.600 6.950 0.000 8.550 0.000 0.000 0.000 0.000 2.100 6.950 0.500 8.550 28.100
58. Pangrácová Eva 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 3.500 8.850 0.000 12.350 1.100 8.650 0.000 9.750 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 22.100
59. Hajleková Kateřina 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V. 3.500 8.300 0.000 11.800 1.600 8.100 0.000 9.700 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 21.500
60. Vorlíčková Andrea 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.700 0.000 10.700 2.800 7.550 0.000 10.350 21.050
60. Nováková Táňa 2010 GT Šestajovice Sýkorová 3.500 7.500 0.000 11.000 1.600 8.450 0.000 10.050 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 21.050
62. Měřinská Beata 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.050 0.000 9.850 2.100 8.300 0.000 10.400 20.250
63. Belicová Barbora 2009 TJ Slovan Praha Bažantová,Lagronová,Kuhnová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 6.000 0.000 8.700 2.900 7.750 0.000 10.650 19.350
64. Řezníčková Lucie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.800 6.400 0.000 7.200 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.000 0.000 9.800 17.000
65. Borovanská Emili 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 7.050 0.000 9.750 0.000 0.000 0.000 0.000 9.750
66. Kratochvílová Aneta 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V. 0.000 0.000 0.000 0.000 1.100 8.100 0.000 9.200 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.200

zpět na detail závodu