Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Duo Gym Cup

 20.1.2019
 pořadatel: GT Šestajovice
Stáhnout výsledky

Mladší I

Sport:sportovní gymnastika žen
  Družstvo přeskok bradla kladina prostná Celkem
1 Gymnastika Říčany A D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Bezoušková Sofie 2010 Gymnastika Říčany, z.s. 2.000 9.400 0.000 11.400 2.600 9.100 0.000 11.700 23.100
  Žvejkalová Amélie 2010 Gymnastika Říčany, z.s. 2.000 9.100 0.000 11.100 2.900 8.900 0.000 11.800 22.900
  celkem 11.400 11.100 11.800 11.700 46.000
2 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 A D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Kartusová Eliška 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 2.000 8.700 0.000 10.700 2.500 9.450 0.000 11.950 22.650
  Pospíšilová Natálie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 2.000 8.350 0.000 10.350 2.800 9.250 0.000 12.050 22.400
  celkem 10.700 10.350 12.050 11.950 45.050
3 TJ Doksy A D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Burešová Eliška 2010 TJ Doksy 2.000 9.250 0.000 11.250 2.000 8.650 0.000 10.650 21.900
  Švermová Kateřina 2010 TJ Doksy 2.500 8.600 0.000 11.100 2.500 9.400 0.000 11.900 23.000
  celkem 11.250 10.650 11.100 11.900 44.900
4 GK Vítkovice D D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice 2.000 9.050 0.000 11.050 3.100 8.850 0.000 11.950 23.000
  Raková Linda 2011 GK Vítkovice 2.000 9.200 0.000 11.200 3.100 7.550 0.000 10.650 21.850
  celkem 11.050 11.200 10.650 11.950 44.850
5 Gymnastika Říčany C D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Pechmanová Mariana 2010 Gymnastika Říčany, z.s. 1.500 9.050 0.000 10.550 2.500 8.750 0.000 11.250 21.800
  Rašková Karolína 2010 Gymnastika Říčany, z.s. 2.000 9.650 0.000 11.650 2.700 8.600 0.000 11.300 22.950
  celkem 11.650 10.550 11.300 11.250 44.750
6 GT Šestajovice A D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice 2.000 9.600 0.000 11.600 2.800 8.600 0.000 11.400 23.000
  Nováková Táňa 2010 GT Šestajovice 1.500 8.950 0.000 10.450 3.000 7.900 0.000 10.900 21.350
  celkem 11.600 10.450 10.900 11.400 44.350
7 GK Vítkovice A D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Bártková Kateřina 2010 GK Vítkovice 2.000 9.450 0.000 11.450 3.100 8.850 0.000 11.950 23.400
  Chudová Adéla 2011 GK Vítkovice 1.500 8.250 0.000 9.750 3.100 7.700 0.000 10.800 20.550
  celkem 11.450 9.750 10.800 11.950 43.950
8 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 B D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Lukácsová Silvie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 1.500 8.700 0.000 10.200 2.600 9.000 0.000 11.600 21.800
  Menšíková Evelína 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 2.000 8.200 0.000 10.200 2.500 8.950 0.000 11.450 21.650
  celkem 10.200 10.200 11.600 11.450 43.450
9 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. C D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Zavadilová Zdenka 2011 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. 2.900 6.950 0.000 9.850 2.600 9.200 0.000 11.800 21.650
  Zralá Eliška 2011 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. 2.000 8.600 0.000 10.600 2.000 8.800 0.000 10.800 21.400
  celkem 10.600 10.800 9.850 11.800 43.050
10 TJ Doksy B D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Hlůžková Denisa 2011 TJ Doksy 2.000 8.700 0.000 10.700 1.500 8.900 0.000 10.400 21.100
  Škorpilová Julie 2010 TJ Doksy 2.500 8.150 0.000 10.650 2.500 8.750 0.000 11.250 21.900
  celkem 10.700 10.400 10.650 11.250 43.000
11 SK Hradčany C D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Pálková Anička 2011 SK Hradčany 2.500 8.650 0.000 11.150 2.500 8.950 0.000 11.450 22.600
  Volhejnová Tereza 2011 SK Hradčany 2.000 8.500 0.000 10.500 1.500 8.300 0.000 9.800 20.300
  celkem 10.500 9.800 11.150 11.450 42.900
12 KSG Most, z.s. A D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Fialová Jana 2010 KSG Most, z.s. 2.500 8.000 0.000 10.500 2.600 9.050 0.000 11.650 22.150
  Kohútová Pavla 2010 KSG Most, z.s. 2.000 8.550 0.000 10.550 1.500 8.550 0.000 10.050 20.600
  celkem 10.550 10.050 10.500 11.650 42.750
13 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. A D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Buršová Eliška 2010 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. 2.800 6.700 0.000 9.500 2.700 9.300 0.000 12.000 21.500
  Kučerová Adéla 2010 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. 2.000 8.750 0.000 10.750 1.500 8.850 0.000 10.350 21.100
  celkem 10.750 10.350 9.500 12.000 42.600
13 TJ Sokol Horní Počernice C D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Bišická Natálie 2010 TJ Sokol Horní Počernice 2.000 8.350 0.000 10.350 1.500 8.550 0.000 10.050 20.400
  Velebilová Adéla 2011 TJ Sokol Horní Počernice 2.500 8.150 0.000 10.650 2.500 9.050 0.000 11.550 22.200
  celkem 10.350 10.050 10.650 11.550 42.600
15 AC Sparta Praha D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Steinhauserová Julie 2010 AC Sparta Praha 1.000 8.150 0.000 9.150 2.700 9.200 0.000 11.900 21.050
  Janků Ellen 2011 AC Sparta Praha 2.000 9.350 0.000 11.350 2.900 7.000 0.000 9.900 21.250
  celkem 11.350 9.150 9.900 11.900 42.300
16 TJ Sokol Horní Počernice B D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice 1.500 7.950 0.000 9.450 2.500 8.700 0.000 11.200 20.650
  Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice 2.000 8.600 0.000 10.600 2.500 8.400 0.000 10.900 21.500
  celkem 10.600 9.450 10.900 11.200 42.150
17 KSG Most, z.s. B D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Bartásková Aneta 2011 KSG Most, z.s. 2.700 8.000 0.000 10.700 2.600 8.850 0.000 11.450 22.150
  Rovná Dominika 2011 KSG Most, z.s. 2.000 8.300 0.000 10.300 1.500 8.100 0.000 9.600 19.900
  celkem 10.300 9.600 10.700 11.450 42.050
18 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. B D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Činoveská Valerie 2010 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. 2.600 6.800 0.000 9.400 2.900 8.650 0.000 11.550 20.950
  Pantučková Ella 2011 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. 2.000 8.800 0.000 10.800 1.500 8.750 0.000 10.250 21.050
  celkem 10.800 10.250 9.400 11.550 42.000
19 Gymnastika Říčany D D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Holdsworth Julie 2011 Gymnastika Říčany, z.s. 2.500 7.350 0.000 9.850 2.500 7.950 0.000 10.450 20.300
  Štěpáníková Barbora 2010 Gymnastika Říčany, z.s. 2.000 8.550 0.000 10.550 2.000 8.800 0.000 10.800 0.000 0.000 0.000 0.000 21.350
  celkem 10.550 10.800 9.850 10.450 41.650
20 GT Šestajovice D D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Pollice Gabriella 2011 GT Šestajovice 2.000 8.700 0.000 10.700 1.500 8.100 0.000 9.600 20.300
  Přibylová Tereza 2011 GT Šestajovice 2.800 7.350 0.000 10.150 2.700 8.350 0.000 11.050 21.200
  celkem 10.700 9.600 10.150 11.050 41.500
20 TJ Sokol Hradec Králové D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Antošová Daniela 2010 TJ Sokol Hradec Králové 1.500 8.050 0.000 9.550 3.000 7.050 0.000 10.050 19.600
  Macháčková Barbora 2010 TJ Sokol Hradec Králové 2.000 8.800 0.000 10.800 2.800 8.300 0.000 11.100 21.900
  celkem 10.800 9.550 10.050 11.100 41.500
22 T.J. Sokol Plzeň 1 A D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Polívková Kamila 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 2.000 9.150 0.000 11.150 2.600 8.300 0.000 10.900 22.050
  Veverková Madlen 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 1.500 7.750 0.000 9.250 2.500 7.650 0.000 10.150 19.400
  celkem 11.150 9.250 10.150 10.900 41.450
23 GT Šestajovice C D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Štefanová Jasmina 2011 GT Šestajovice 2.800 6.950 0.000 9.750 2.800 8.300 0.000 11.100 20.850
  Nechvátalová Klára 2011 GT Šestajovice 2.000 8.600 0.000 10.600 1.500 7.900 0.000 9.400 20.000
  celkem 10.600 9.400 9.750 11.100 40.850
23 SK Hradčany B D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Beránková Eliška 2010 SK Hradčany 2.000 8.050 0.000 10.050 2.500 7.450 0.000 9.950 20.000
  Olivová Adéla 2011 SK Hradčany 1.500 8.000 0.000 9.500 2.500 8.850 0.000 11.350 20.850
  celkem 10.050 9.500 9.950 11.350 40.850
25 GK Vítkovice C D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Bystroňová Eliška 2010 GK Vítkovice 2.800 6.100 0.000 8.900 2.800 8.250 0.000 11.050 19.950
  Neníčková Aneta 2010 GK Vítkovice 2.000 8.550 0.000 10.550 1.500 8.650 0.000 10.150 20.700
  celkem 10.550 10.150 8.900 11.050 40.650
25 SK Hradčany A D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Kovářová Eliška 2010 SK Hradčany 2.000 8.300 0.000 10.300 1.500 8.200 0.000 9.700 20.000
  Šlajchrtová Nina 2010 SK Hradčany 2.600 8.100 0.000 10.700 2.700 7.250 0.000 9.950 20.650
  celkem 10.300 9.700 10.700 9.950 40.650
27 TJ Lokomotiva Česká Lípa B D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Narantsatsral Enkh-uchral 2011 TJ Lokomotiva Česká Lípa 2.000 8.200 0.000 10.200 2.600 8.150 0.000 10.750 20.950
  Sugardorj Burte-ujin 2010 TJ Lokomotiva Česká Lípa 1.500 7.650 0.000 9.150 2.500 7.750 0.000 10.250 19.400
  celkem 10.200 9.150 10.750 10.250 40.350
28 Gym Dobřichovice, z.s. D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Cipryanová Sofie 2010 Gym Dobřichovice, z.s. 2.000 9.050 0.000 11.050 2.800 6.550 0.000 9.350 20.400
  Nejedlá Veronika 2010 Gym Dobřichovice, z.s. 1.500 7.900 0.000 9.400 2.700 7.800 0.000 10.500 19.900
  celkem 11.050 9.400 9.350 10.500 40.300
29 GK Vítkovice B D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Hlávková Nela 2010 GK Vítkovice 2.000 7.500 0.000 9.500 1.500 8.450 0.000 9.950 19.450
  Biolková Julie 2011 GK Vítkovice 2.700 6.000 0.000 8.700 2.600 9.350 0.000 11.950 20.650
  celkem 9.500 9.950 8.700 11.950 40.100
30 GT Šestajovice B D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Dagan Sophie Anna 2010 GT Šestajovice 1.500 7.950 0.000 9.450 2.800 6.550 0.000 9.350 18.800
  Pospíšilová Anežka 2010 GT Šestajovice 2.000 9.400 0.000 11.400 2.900 6.800 0.000 9.700 21.100
  celkem 11.400 9.450 9.700 9.350 39.900
31 TJ Lokomotiva Česká Lípa A D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Jirásková Rozárie 2011 TJ Lokomotiva Česká Lípa 0.500 8.100 1.000 7.600 2.600 8.200 0.000 10.800 18.400
  Bayarmagnai Khuslen 2011 TJ Lokomotiva Česká Lípa 2.000 8.650 0.000 10.650 2.600 8.200 0.000 10.800 21.450
  celkem 10.650 7.600 10.800 10.800 39.850
31 TJ Sokol Horní Počernice A D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Wolfová Jessica 2011 TJ Sokol Horní Počernice 2.500 6.850 0.000 9.350 2.500 7.800 0.000 10.300 19.650
  Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice 2.000 8.600 0.000 10.600 1.500 8.100 0.000 9.600 20.200
  celkem 10.600 9.600 9.350 10.300 39.850
33 T.J. Sokol Plzeň 1 C D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Čechurová Eliška 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 1.500 7.350 0.000 8.850 2.600 7.250 0.000 9.850 18.700
  Straková Markéta 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 2.000 8.850 0.000 10.850 2.500 7.700 0.300 9.900 20.750
  celkem 10.850 8.850 9.900 9.850 39.450
34 GT Šestajovice E D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Schmidtová Sára 2010 GT Šestajovice 1.500 7.900 0.000 9.400 2.800 6.450 0.000 9.250 18.650
  Stankovičová Lucie 2011 GT Šestajovice 2.000 7.450 0.000 9.450 2.500 8.150 0.000 10.650 20.100
  celkem 9.450 9.400 9.250 10.650 38.750
35 T.J. Sokol Plzeň 1 B D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Brožková Karolína 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 1.500 6.800 0.000 8.300 2.600 7.400 0.000 10.000 18.300
  Ujházy Sofia 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 2.000 7.900 0.000 9.900 2.500 7.850 0.000 10.350 20.250
  celkem 9.900 8.300 10.350 10.000 38.550
36 GT Šestajovice H D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Bernardová Aneta 2010 GT Šestajovice 2.000 8.400 0.000 10.400 2.000 8.350 0.000 10.350 20.750
  Smíšková Iva 2010 GT Šestajovice 1.500 7.850 0.000 9.350 1.900 6.900 1.000 7.800 17.150
  celkem 10.400 9.350 7.800 10.350 37.900
36 T.J. Sokol Žižkov II. A D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Königová Filipa 2011 T.J. Sokol Žižkov II. 1.000 6.750 0.000 7.750 2.500 6.500 0.000 9.000 16.750
  Korbová Tereza 2010 T.J. Sokol Žižkov II. 2.000 8.500 0.000 10.500 2.500 8.150 0.000 10.650 21.150
  celkem 10.500 7.750 9.000 10.650 37.900
38 GT Šestajovice F D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Černická Karolína 2011 GT Šestajovice 2.000 8.300 0.000 10.300 2.800 7.450 0.000 10.250 20.550
  Poláková Klára 2011 GT Šestajovice 1.500 7.100 0.000 8.600 2.600 5.000 0.000 7.600 16.200
  celkem 10.300 8.600 7.600 10.250 36.750
39 GT Šestajovice G D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Miševa Alexandra 2010 GT Šestajovice 2.000 8.200 0.000 10.200 2.500 8.400 0.000 10.900 21.100
  Pouchlá Kristýna 2010 GT Šestajovice 1.500 7.100 0.000 8.600 1.900 5.900 1.000 6.800 15.400
  celkem 10.200 8.600 6.800 10.900 36.500
40 T.J. Sokol Žižkov II. B D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Hladych Denisa 2010 T.J. Sokol Žižkov II. 2.000 7.200 0.000 9.200 2.500 8.400 0.000 10.900 20.100
  Klosová Hana 2011 T.J. Sokol Žižkov II. 1.500 6.750 0.000 8.250 1.200 5.050 3.000 3.250 11.500
  celkem 9.200 8.250 3.250 10.900 31.600

zpět na detail závodu