Na hlavní obsah

Frederika Prutkayová


Ročník:2013
Město:Ostrava
Trenér:Grmelová, Hájková, Lišková
Oddíl: Gymnastický klub Vítkovice, z.s. (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
18.5.-19.5.2024 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ Kadetky OPEN 10-13 11.
18.5.-19.5.2024 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ VS4A - kadetky 9.
8.5.2024 Memoriál Věry Růžičkové-kvalifikační závod na MČR SGZ VS4 A 11.
4.5.2024 Memoriál Miroslava Kojdeckého SGZ VS4A 13.
2.12.-3.12.2023 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. liga 8.
2.12.-3.12.2023 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. LIGA - jednotlivkyně 30.
18.11.2023 Pohár družstev žákyň - Cena Věry Čáslavské SGZ GIRLS 1.
9.6.-11.6.2023 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS3 A - žákyně A 10.
27.5.2023 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS3A - žákyně A 2.
14.5.2023 Memoriál Věry Růžičkové - kvalifikační závod SGZ VS3 A 8.
6.5.-7.5.2023 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ VS3 A 6.
19.3.2023 Baby Gym Cup SGZ Mladší žákyně 1.
25.2.2023 Zlatý štít SGZ Mladší žákyně 1.
27.11.2022 Memoriál V. Medové SGZ Kategorie III 1.
17.11.2022 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ IV. liga 1.
8.10.2022 Gymnastické naděje SGZ MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 1.
10.6.-12.6.2022 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS2 A 4.
14.5.2022 Memoriál Věry Růžičkové-kvalifikační závod na MČR SGZ VS2 A 2.
7.5.-8.5.2022 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ VS2 A 1.
24.4.2022 Přebor města Ostravy SGZ VS 2A 1.
2.4.2022 O Zlatý štít SGZ Mladší žákyně 1.
22.1.-23.1.2022 Duo Gym Cup - gymnastická dvojčata SGZ Mladší I 2.
28.11.2021 Memoriál V. Medové SGZ Kategorie II 1.
20.11.2021 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ V. liga 1.
13.11.2021 Přebor města Ostravy SGZ V. liga 1.
1.10.-3.10.2021 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS1 A 1.
18.9.2021 PŘEBOR MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE SGZ VS 1A 1.
11.9.2021 Přebor města Ostravy SGZ VS1 A 1.
19.6.2021 Zlatý štít SGZ Začínající žákyně 1.
22.2.2020 O Zlatý štít VOKD SGZ I. Začínající žákyně – ročník 2012 - 2013 14.
9.11.2019 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie I 1.
20.10.2019 Baby Gym Cup 2019 SGZ mini 1.
12.10.2019 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ mimi (dvojboj) 1.
26.5.2019 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje v Opavě SGZ VS0 5 1.
20.4.2019 ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka SGZ I. MIMI (2013 a ml.) 2.
13.4.2019 SGŽ Memoriál Z. Hartlové SGZ II.kategorie Mimi II 3.
9.3.2019 Gymnastické naděje SGZ 1. kategorie MIMINA 1.
20.1.2019 SGŽ Duo Gym Cup SGZ Mimi I 1.
19.1.2019 SGŽ Memoriál Jana Palacha SGZ I. kategorie 1.
10.11.2018 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie I 12.
21.10.2018 SGZ Baby Gym Cup SGZ I. mini 2013 a ml 1.
13.10.2018 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ mimi (dvojboj) 4.
6.5.2018 SG Přebor města Ostravy SGZ Začínající žákyně A 1.
22.10.2017 SGŽ Baby Gym Cup SGZ I. mini 33.
Datum Závod
31.5.-2.6.2024 SG Mistrovství ČR MT