Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor hl.m. Prahy

 25.11.2018
 pořadatel: Praha
Stáhnout výsledky

V. liga - jednotlivkyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Pangrácová Eva 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 3.000 9.750 0.000 12.750 1.900 9.350 0.000 11.250 2.700 8.550 0.000 11.250 2.800 8.050 0.000 10.850 46.100
2. Pluhařová Sofie 2010 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 3.000 9.800 0.000 12.800 2.600 9.100 0.000 11.700 2.800 7.900 0.000 10.700 2.800 8.000 0.000 10.800 46.000
3. Steier Claudia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 3.000 9.400 0.000 12.400 1.700 8.900 0.000 10.600 2.800 8.250 0.000 11.050 3.000 8.300 0.000 11.300 45.350
4. Náray Maya 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 3.000 9.700 0.000 12.700 1.700 9.000 0.000 10.700 2.700 7.950 0.000 10.650 2.800 8.200 0.000 11.000 45.050
5. Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Sýkorová, Grygar 3.000 9.050 0.000 12.050 1.700 8.800 0.000 10.500 3.000 8.000 0.000 11.000 2.800 8.500 0.000 11.300 44.850
5. Jenšíková Valentýna 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová 3.000 9.450 0.000 12.450 2.600 8.700 0.000 11.300 2.900 7.100 0.000 10.000 3.000 8.100 0.000 11.100 44.850
7. Řezníková Kristýna 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová 3.000 8.950 0.000 11.950 2.600 7.600 0.000 10.200 3.000 8.350 0.000 11.350 2.800 8.250 0.000 11.050 44.550
7. Měřinská Beata 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová 3.000 9.400 0.000 12.400 2.600 7.100 0.000 9.700 3.300 8.300 0.000 11.600 2.800 8.050 0.000 10.850 44.550
7. Strculová Elen 2011 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 3.000 8.750 0.000 11.750 1.700 8.550 0.000 10.250 2.600 8.800 0.000 11.400 2.700 8.450 0.000 11.150 44.550
10. Linhart Sara 2011 AC Sparta Praha Nikol Kopáčová 3.000 9.200 0.000 12.200 1.200 8.450 0.000 9.650 2.900 8.200 0.000 11.100 2.800 8.450 0.000 11.250 44.200
11. Steinhauserová Julie 2010 AC Sparta Praha Kolektiv trenérů 3.000 9.350 0.000 12.350 1.700 9.150 0.000 10.850 3.000 6.550 0.000 9.550 2.700 8.700 0.000 11.400 44.150
12. Yapparov Adéla 2009 GYMPRA Morysková A., Konečný 3.000 8.450 0.000 11.450 2.100 8.200 0.000 10.300 2.800 8.000 0.000 10.800 2.800 8.350 0.000 11.150 43.700
13. Nováková Táňa 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Grygar 3.000 8.500 0.000 11.500 0.900 8.900 0.000 9.800 2.900 8.600 0.000 11.500 2.800 8.000 0.000 10.800 43.600
14. Patlevičová Amélie 2010 GYMPRA Morysková A., Konečný 3.000 8.700 0.000 11.700 2.100 7.850 0.000 9.950 2.600 7.800 0.000 10.400 2.800 8.350 0.000 11.150 43.200
15. Tvrdíková Eliška 2009 T.J. Sokol Žižkov II. Petráková 3.000 8.650 0.000 11.650 1.900 9.100 0.000 11.000 2.300 7.850 0.000 10.150 2.800 7.550 0.000 10.350 43.150
16. Wandruschka Jessica 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 3.000 8.400 0.000 11.400 1.200 8.600 0.000 9.800 2.700 8.650 0.000 11.350 2.700 7.800 0.000 10.500 43.050
17. Šrůtková Ela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 3.000 8.700 0.000 11.700 0.900 8.650 0.000 9.550 2.700 7.950 0.000 10.650 2.600 8.300 0.000 10.900 42.800
18. Maříková Kateřina 2011 TJ Bohemians Praha Kalašová, Milerská, Rejchrtová K. 3.000 8.750 0.000 11.750 1.200 8.600 0.000 9.800 2.700 7.150 0.000 9.850 2.800 8.400 0.000 11.200 42.600
19. Contiero Elisa 2010 TJ Bohemians Praha Morysková A., Konečný 3.000 8.600 0.000 11.600 2.500 6.250 0.000 8.750 2.600 7.600 0.000 10.200 2.800 8.250 0.000 11.050 41.600
20. Lysická Sára 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 3.000 8.150 0.000 11.150 0.900 8.000 0.000 8.900 2.900 7.800 0.000 10.700 2.800 7.950 0.000 10.750 41.500
21. Švaříčková Markéta 2009 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna 3.000 8.500 0.000 11.500 1.400 8.000 0.000 9.400 3.000 7.200 0.000 10.200 3.000 7.350 0.000 10.350 41.450
22. Patrovská Ema 2010 TJ Sokol Kampa Šimonovská 3.000 8.900 0.000 11.900 2.100 6.950 0.000 9.050 2.700 7.100 0.000 9.800 2.800 7.650 0.000 10.450 41.200
23. Stupková Mariana 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová 3.000 8.750 0.000 11.750 1.200 7.750 0.000 8.950 2.900 6.750 0.000 9.650 2.900 7.400 0.000 10.300 40.650
23. Völflová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová 3.000 8.700 0.000 11.700 1.200 8.000 0.000 9.200 2.800 6.000 0.000 8.800 2.800 8.150 0.000 10.950 40.650
25. Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D 3.000 8.700 0.000 11.700 1.200 7.650 0.000 8.850 2.800 7.000 0.000 9.800 2.800 7.100 0.000 9.900 40.250
26. Sidorová Nina 2010 SK Hradčany Lipšanová 3.000 7.500 0.000 10.500 1.800 7.350 0.000 9.150 2.900 6.000 0.000 8.900 2.800 8.600 0.000 11.400 39.950
27. Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D 3.000 7.650 0.000 10.650 1.200 7.650 0.000 8.850 2.800 6.750 0.000 9.550 2.800 7.950 0.000 10.750 39.800
28. Lerley Stella 2011 AC Sparta Praha Nikol Kopáčová 3.000 8.400 0.000 11.400 0.900 7.000 0.000 7.900 2.900 6.300 0.000 9.200 2.800 8.450 0.000 11.250 39.750
29. Janočková Zoe 2010 GYMPRA Hadrbolcová, Helekal 3.000 8.200 0.000 11.200 0.900 7.300 0.000 8.200 2.000 7.650 0.000 9.650 2.800 7.650 0.000 10.450 39.500
30. Pikkelová Lola 2009 GYMPRA Morysková B., Helekal 3.000 8.600 0.000 11.600 0.900 7.500 0.000 8.400 2.600 6.800 0.000 9.400 2.800 7.150 0.000 9.950 39.350
31. Seidlová Stella 2009 GYMPRA Morysková B., Helekal 3.000 7.500 0.000 10.500 0.900 8.000 0.000 8.900 2.600 7.650 0.000 10.250 2.800 6.850 0.000 9.650 39.300
32. Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D 3.000 7.900 0.000 10.900 1.200 7.000 0.000 8.200 2.800 7.350 0.000 10.150 2.800 7.200 0.000 10.000 39.250
33. Pollice Gabriella 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 3.000 8.300 0.000 11.300 1.200 7.350 0.000 8.550 2.600 5.900 0.000 8.500 2.800 7.650 0.000 10.450 38.800
34. Bišická Natálie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D 3.000 8.250 0.000 11.250 1.400 8.150 0.000 9.550 2.700 5.000 0.000 7.700 2.800 7.400 0.000 10.200 38.700
35. Belicová Barbora 2009 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová 3.000 7.650 0.000 10.650 1.400 7.750 0.000 9.150 2.700 6.600 0.000 9.300 2.700 6.750 0.000 9.450 38.550
36. Kuhnová Magdaléna 2009 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová 3.000 8.200 0.000 11.200 1.200 8.150 0.000 9.350 2.600 6.650 0.000 9.250 2.800 6.250 1.100 7.950 37.750
37. Prokopová Barbora 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z. 3.000 8.600 0.000 11.600 1.800 6.200 0.000 8.000 2.100 5.900 0.000 8.000 2.300 7.750 0.000 10.050 37.650
38. Hlaváčková Sofie 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z. 3.000 7.650 0.000 10.650 1.600 6.900 0.000 8.500 2.800 5.000 0.000 7.800 2.200 7.250 0.500 8.950 35.900
39. Severinová Viktorie 2009 GYMPRA Hadrbolcová, Helekal 3.000 7.900 0.000 10.900 0.900 6.050 0.000 6.950 2.000 5.850 0.000 7.850 2.800 7.000 0.000 9.800 35.500
40. Lipertová Sofie 2010 GYMPRA Hadrbolcová, Helekal 3.000 6.000 0.000 9.000 0.900 7.450 0.000 8.350 2.600 5.250 0.000 7.850 2.200 7.000 0.000 9.200 34.400
41. Mareva Alexandra 2010 GYMPRA Hadrbolcová, Helekal 3.000 6.800 0.000 9.800 0.900 6.400 0.000 7.300 2.600 3.850 0.000 6.450 2.800 7.250 0.000 10.050 33.600
42. Heilová Bea Octavia 2011 SK Hradčany Lipšanová 3.000 8.250 0.000 11.250 1.700 8.200 0.000 9.900 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 8.250 0.000 11.050 32.200
43. Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Grygar 3.000 9.200 0.000 12.200 0.900 7.800 0.000 8.700 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 8.200 0.000 11.000 31.900
44. Bedford Karolína 2009 SK Hradčany Rogozová 3.000 8.500 0.000 11.500 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 6.950 0.000 9.850 2.700 8.300 0.500 10.500 31.850
45. Svobodová Kristýna 2009 TJ Sokol Horní Počernice Waraus 3.000 8.200 0.000 11.200 1.200 8.500 0.000 9.700 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.750 0.000 10.550 31.450
46. Matějčková Anežka 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček 3.000 7.400 0.000 10.400 1.400 8.450 0.000 9.850 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 8.200 0.000 11.000 31.250
47. Formánková Magdaléna 2010 SK Hradčany Lipšanová 3.000 7.550 0.000 10.550 1.700 8.550 0.000 10.250 2.300 7.900 0.000 10.200 0.000 0.000 0.000 0.000 31.000
48. Matušíková Nikola 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová 3.000 7.500 0.000 10.500 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 6.850 0.000 9.550 2.700 8.150 0.000 10.850 30.900
49. Elkánová Adéla 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček 3.000 7.250 0.000 10.250 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.100 0.000 9.900 2.800 7.900 0.000 10.700 30.850
50. Věříšová Laura 2009 GT Šestajovice Sýkorová, Grygar 0.000 0.000 0.000 0.000 1.700 8.150 0.000 9.850 2.900 7.850 0.000 10.750 2.800 7.400 0.000 10.200 30.800
51. Zagorská Alena 2010 SK Hradčany Lipšanová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.900 7.950 0.000 8.850 2.800 7.900 0.000 10.700 2.800 8.350 0.000 11.150 30.700
52. Pokorná Lucie 2011 TJ Bohemians Praha Kalašová, Milerská, Rejchrtová K. 3.000 6.650 0.000 9.650 1.200 8.400 0.000 9.600 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.750 0.000 10.550 29.800
53. Štefanová Jasmina 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.900 8.000 0.000 8.900 2.900 7.150 0.000 10.050 2.800 7.500 0.000 10.300 29.250
54. Krojidlová Nela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.200 8.100 0.000 9.300 2.800 7.000 0.000 9.800 2.800 7.300 0.000 10.100 29.200
55. Dubová Ester 2010 GYMPRA Morysková A. 3.000 7.250 0.000 10.250 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 7.150 0.000 9.750 2.700 6.900 0.500 9.100 29.100
56. Kazyrevič Darja 2011 TJ Bohemians Praha Kalašová, Milerská, Rejchrtová K. 3.000 5.650 0.000 8.650 1.700 8.850 0.000 10.550 2.800 6.600 0.000 9.400 0.000 0.000 0.000 0.000 28.600
57. Raba Rozálie 2009 T.J. Sokol Žižkov II. Petráková, Prát, Ševčíková 3.000 8.100 0.000 11.100 0.900 7.050 0.000 7.950 2.300 6.150 0.000 8.450 0.000 0.000 0.000 0.000 27.500
58. Kuhnová Viktorie 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.200 7.550 0.000 8.750 2.800 6.650 0.000 9.450 2.000 6.550 0.500 8.050 26.250
59. Jelínková Madlen 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 3.000 9.600 0.000 12.600 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 7.950 0.000 10.850 23.450
60. Kratochvílová Aneta 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová 3.000 8.100 0.000 11.100 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 8.600 0.000 11.500 22.600
61. Konvičková Mia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.900 8.700 0.000 10.600 2.900 8.400 0.000 11.300 0.000 0.000 0.000 0.000 21.900
62. Hajleková Kateřina 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.700 8.950 0.000 10.650 2.900 8.000 0.000 10.900 0.000 0.000 0.000 0.000 21.550
63. Volfová Nela 2009 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová 3.000 8.050 0.000 11.050 1.700 8.250 0.000 9.950 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 21.000
64. Oulehlová Nathalie 2011 TJ Bohemians Praha Kalašová, Milerská, Rejchrtová K. 3.000 6.000 0.000 9.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.950 0.000 10.750 19.750
65. Přibylová Tereza 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.200 6.600 0.000 8.800 2.800 7.950 0.000 10.750 19.550
66. Kolihová Barbora 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z. 3.000 7.300 0.000 10.300 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 6.850 0.500 9.050 19.350
67. Rybovičová Julie 2011 TJ Bohemians Praha Kalašová, Milerská, Rejchrtová K. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 5.750 0.000 8.450 2.800 7.900 0.000 10.700 19.150
68. Vondráčková Jolana 2010 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.200 7.600 0.000 8.800 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 7.350 0.000 10.050 18.850
69. Lauková Noemi 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z. 3.000 8.450 0.000 11.450 1.600 5.750 0.000 7.350 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 18.800
70. Kalašová Tereza 2011 TJ Bohemians Praha Kalašová, Milerská, Rejchrtová K. 0.000 0.000 0.000 0.000 1.200 8.400 0.000 9.600 2.700 5.900 0.000 8.600 0.000 0.000 0.000 0.000 18.200
71. Nechvátalová Klára 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 3.000 8.800 0.000 11.800 0.700 8.200 3.500 5.400 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 17.200
72. Bendová Ema 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 5.350 0.000 7.950 2.200 7.050 0.500 8.750 16.700
73. Macháčková Nela 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.900 7.050 0.000 7.950 2.700 4.150 0.000 6.850 0.000 0.000 0.000 0.000 14.800
74. Měšťánková Kristýna 2009 GT Šestajovice Polákovi 3.000 9.050 0.000 12.050 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 12.050
75. Süss Amélie 2009 GT Šestajovice Sýkorová, Grygar 3.000 8.800 0.000 11.800 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 11.800
76. Janků Ellen 2011 AC Sparta Praha Kolektiv trenérů 3.000 8.700 0.000 11.700 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 11.700
77. Pospíšilová Anežka 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Grygar 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 8.050 0.000 10.950 0.000 0.000 0.000 0.000 10.950
78. Kovářová Klára 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 6.950 0.000 9.550 0.000 0.000 0.000 0.000 9.550
79. Prokopová Tereza 2009 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 6.700 0.000 9.300 0.000 0.000 0.000 0.000 9.300

zpět na detail závodu