Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál V. Medové

 9.11.2019
 pořadatel: TJ Sokol Žižkov II
Stáhnout výsledky

Kategorie I

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Prutkayová Frederika 2013 GK Vítkovice kolektiv trenérů 4.000 9.400 0.000 13.400 4.000 9.650 0.000 13.650 4.000 9.650 0.000 13.650 4.000 9.500 0.000 13.500 54.200
2. Štěpánová Lucie 2013 T.J. Sokol Příbram Karolína Ševčíková, Kateřina Ševčíková 4.000 9.300 0.000 13.300 4.000 9.250 0.000 13.250 4.000 9.300 0.000 13.300 4.000 9.350 0.000 13.350 53.200
3. Křižoščaková Sára 2013 GK Vítkovice Prutkayová 4.000 8.750 0.000 12.750 4.000 9.300 0.000 13.300 4.000 9.600 0.000 13.600 4.000 9.400 0.000 13.400 53.050
4. Škachová Kateřina 2013 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 4.000 9.400 0.000 13.400 4.000 8.700 0.000 12.700 4.000 9.600 0.000 13.600 4.000 9.150 0.000 13.150 52.850
5. Janků Nicolette 2014 BubbleGym Konečná, Milerská 4.000 9.100 0.000 13.100 4.000 9.300 0.000 13.300 4.000 9.250 0.000 13.250 4.000 9.000 0.000 13.000 52.650
6. Peterková Marie 2013 T.J. Sokol Příbram Karolína Ševčíková, Kateřina Ševčíková 4.000 9.000 0.000 13.000 4.000 9.150 0.000 13.150 4.000 9.050 0.000 13.050 4.000 9.200 0.000 13.200 52.400
6. Vaculíková Amálie 2013 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 4.000 8.200 0.000 12.200 4.000 9.500 0.000 13.500 4.000 9.500 0.000 13.500 4.000 9.200 0.000 13.200 52.400
6. Nešporová Mia 2013 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 4.000 9.200 0.000 13.200 4.000 8.650 0.000 12.650 4.000 9.500 0.000 13.500 4.000 9.050 0.000 13.050 52.400
9. Kalašová Gabriela 2013 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 4.000 8.800 0.000 12.800 4.000 9.050 0.000 13.050 4.000 9.450 0.000 13.450 4.000 8.900 0.000 12.900 52.200
10. Kočí Markéta 2013 T.J. Sokol Domažlice Salátová, Hříbalová 4.000 8.800 0.000 12.800 4.000 9.150 0.000 13.150 4.000 8.800 0.000 12.800 4.000 8.950 0.000 12.950 51.700
11. Janáková Veronika 2014 T.J. Sokol Kampa Štaidlová, Hálová 4.000 9.050 0.000 13.050 4.000 9.250 0.000 13.250 4.000 8.650 0.000 12.650 4.000 8.650 0.000 12.650 51.600
12. Salotová Beáta 2013 T.J. Sokol Kampa Štaidlová, Hálová 4.000 8.850 0.000 12.850 4.000 8.850 0.000 12.850 4.000 8.900 0.000 12.900 4.000 8.900 0.000 12.900 51.500
13. Jenšíková Beáta 2013 T.J. Sokol Kampa Štaidlová, Hálová 4.000 8.800 0.000 12.800 4.000 8.750 0.000 12.750 4.000 8.750 0.000 12.750 4.000 8.950 0.000 12.950 51.250
14. Rusnáková Nikola 2013 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 4.000 8.700 0.000 12.700 4.000 8.600 0.000 12.600 4.000 9.400 0.000 13.400 4.000 8.500 0.000 12.500 51.200
15. Zvoníčková Hana 2013 AC Sparta Praha Dvořáková 4.000 8.200 0.000 12.200 4.000 9.200 0.000 13.200 4.000 9.050 0.000 13.050 4.000 8.450 0.000 12.450 50.900
16. Hanzalová Eliška 2013 T.J. Sokol Kampa Štaidlová, Hálová 4.000 9.000 0.000 13.000 4.000 8.600 0.000 12.600 4.000 8.500 0.000 12.500 4.000 8.500 0.000 12.500 50.600
17. Lerley Olivia 2014 AC Sparta Praha Dvořáková 4.000 8.800 0.000 12.800 4.000 9.150 0.000 13.150 4.000 8.650 0.000 12.650 4.000 7.900 0.000 11.900 50.500
18. Puchmeltrová Karolína 2013 AC Sparta Praha Dvořáková 4.000 8.450 0.000 12.450 4.000 8.750 0.000 12.750 4.000 8.900 0.000 12.900 4.000 7.850 0.000 11.850 49.950
19. Strnadová Elen 2013 T.J. Sokol Domažlice Salátová, Hříbalová 4.000 8.650 0.000 12.650 4.000 7.700 0.000 11.700 4.000 8.700 0.000 12.700 4.000 8.500 0.000 12.500 49.550
20. Salátová Marie 2013 T.J. Sokol Domažlice Salátová, Hříbalová 4.000 8.400 0.000 12.400 4.000 8.250 0.000 12.250 4.000 8.500 0.000 12.500 4.000 8.300 0.000 12.300 49.450
21. Diallo Beata 2013 T.J. Sokol Příbram Karolína Ševčíková, Kateřina Ševčíková 4.000 8.650 0.000 12.650 4.000 8.400 0.000 12.400 4.000 7.900 0.000 11.900 4.000 8.100 0.000 12.100 49.050
22. Římalová Elena 2013 TJ Sokol Horní Počernice Reljičová, Spitzerová K.+Š 4.000 7.800 0.000 11.800 4.000 8.450 0.000 12.450 4.000 8.900 0.000 12.900 4.000 7.850 0.000 11.850 49.000

zpět na detail závodu