Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál V. Medové

 9.11.2019
 pořadatel: TJ Sokol Žižkov II
Stáhnout výsledky

Kategorie III

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Jenšíková Valentýna 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová 2.000 9.250 0.000 11.250 2.800 8.200 0.000 11.000 3.500 7.800 0.000 11.300 2.800 9.000 0.000 11.800 45.350
2. Konvičková Mia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 2.000 9.050 0.000 11.050 3.000 7.850 0.000 10.850 3.000 8.000 0.000 11.000 3.100 9.000 0.000 12.100 45.000
3. Pluhařová Sofie 2010 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková 2.000 9.400 0.000 11.400 2.900 8.200 0.000 11.100 3.200 7.100 0.000 10.300 3.400 8.500 0.000 11.900 44.700
4. Měřinská Beata 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová 2.000 9.000 0.000 11.000 2.000 8.150 0.000 10.150 3.300 8.300 0.000 11.600 3.000 8.500 0.000 11.500 44.250
5. Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 2.000 9.350 0.000 11.350 2.000 8.550 0.000 10.550 3.000 7.500 0.000 10.500 3.100 8.650 0.000 11.750 44.150
6. Kunclová Mariana 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 2.000 9.450 0.000 11.450 2.700 6.350 0.000 9.050 3.000 8.400 0.000 11.400 3.000 8.700 0.000 11.700 43.600
7. Šimková Nicol 2009 AC Sparta Praha Dvořáková 2.000 9.250 0.000 11.250 2.100 7.650 0.000 9.750 2.800 8.100 0.000 10.900 2.900 8.750 0.000 11.650 43.550
8. Steinhauserová Julie 2010 AC Sparta Praha Milerská,Dvořáková 2.000 9.400 0.000 11.400 2.100 8.100 0.000 10.200 2.800 7.350 0.000 10.150 3.000 8.600 0.000 11.600 43.350
9. Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 2.000 9.550 0.000 11.550 2.100 8.400 0.000 10.500 3.100 6.350 0.100 9.350 3.200 8.500 0.100 11.600 43.000
10. Daďová Marie 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 2.000 9.000 0.000 11.000 3.000 7.850 0.000 10.850 2.900 6.800 0.000 9.700 3.000 8.400 0.000 11.400 42.950
11. Romanová Denisa 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 2.000 8.950 0.000 10.950 2.900 7.450 0.000 10.350 2.700 7.800 0.000 10.500 2.700 8.400 0.000 11.100 42.900
12. Jelínková Madlen 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 2.000 9.000 0.000 11.000 2.900 7.600 0.000 10.500 2.900 6.650 0.000 9.550 3.100 8.450 0.000 11.550 42.600
13. Petrovicová Vanessa 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová 2.000 8.600 0.000 10.600 2.000 8.250 0.000 10.250 3.100 7.650 0.000 10.750 2.900 7.950 0.000 10.850 42.450
14. Bártková Kateřina 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 2.000 9.000 0.000 11.000 2.000 7.550 0.000 9.550 3.000 7.100 0.000 10.100 3.000 8.700 0.000 11.700 42.350
15. Stupková Mariana 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová 2.000 8.100 0.000 10.100 2.000 8.050 0.000 10.050 3.100 7.750 0.000 10.850 2.900 8.250 0.000 11.150 42.150
16. Pintnerová Matylda 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová 2.000 8.000 0.000 10.000 2.000 7.850 0.000 9.850 3.300 7.200 0.000 10.500 2.800 8.900 0.000 11.700 42.050
16. Pangrácová Eva 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 2.000 8.950 0.000 10.950 2.900 6.800 0.000 9.700 3.100 6.550 0.000 9.650 3.000 8.750 0.000 11.750 42.050
18. Bilocerkivska Anna 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 2.000 8.800 0.000 10.800 2.600 7.550 0.000 10.150 2.800 7.100 0.000 9.900 2.800 8.300 0.000 11.100 41.950
19. Kratochvílová Aneta 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová 2.000 8.000 0.000 10.000 2.000 8.300 0.000 10.300 3.000 7.550 0.000 10.550 2.900 8.150 0.000 11.050 41.900
20. Klučková Hana 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 2.000 8.900 0.000 10.900 2.700 6.000 0.000 8.700 3.100 7.650 0.000 10.750 3.100 8.400 0.000 11.500 41.850
21. Bell Madelaine 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Modrovičová, Mrůzková, Pokorná 2.000 7.650 0.000 9.650 2.000 8.350 0.000 10.350 3.100 7.250 0.000 10.350 2.800 8.450 0.000 11.250 41.600
22. Ševčíková Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 2.000 8.650 0.000 10.650 2.800 7.000 0.000 9.800 3.000 6.900 0.000 9.900 3.000 8.150 0.000 11.150 41.500
22. Řezníková Kristýna 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová 2.000 8.250 0.000 10.250 2.500 8.450 0.000 10.950 3.000 6.900 0.000 9.900 2.200 8.700 0.500 10.400 41.500
24. Hilšerová Sofie 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm Modrovičová, Mrůzková, Pokorná 2.000 8.250 0.000 10.250 2.000 7.550 0.000 9.550 3.000 7.200 0.000 10.200 2.800 8.400 0.000 11.200 41.200
24. Nešvarová Nikola 2010 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková 2.000 8.350 0.000 10.350 1.600 7.400 0.000 9.000 3.100 7.550 0.000 10.650 2.800 8.400 0.000 11.200 41.200
26. Láníčková Natálie 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm Modrovičová, Mrůzková, Pokorná 2.000 7.550 0.000 9.550 2.000 7.350 0.000 9.350 3.000 7.200 0.000 10.200 2.800 8.500 0.000 11.300 40.400
27. Neníčková Aneta 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 2.000 7.700 0.000 9.700 1.600 7.500 0.000 9.100 3.100 7.500 0.000 10.600 2.800 8.050 0.000 10.850 40.250
28. Steckerová Sabina 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 2.000 8.000 0.000 10.000 2.100 6.800 0.000 8.900 2.800 7.250 0.000 10.050 2.800 8.150 0.000 10.950 39.900
29. Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 2.000 8.700 0.000 10.700 2.100 8.150 0.000 10.250 2.900 5.150 0.000 8.050 2.900 8.000 0.100 10.800 39.800
30. Borovanská Emili 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová 2.000 7.100 0.000 9.100 2.000 6.800 0.000 8.800 3.200 8.100 0.000 11.300 2.900 7.700 0.500 10.100 39.300
31. Wiesnerová Barbora 2010 T.J. Sokol Domažlice Janoušková, Gibfriedová 2.000 8.100 0.000 10.100 2.000 6.500 0.000 8.500 3.100 6.450 0.000 9.550 2.900 8.100 0.000 11.000 39.150
32. Štěpánová Kateřina 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová 2.000 7.650 0.000 9.650 1.600 6.950 0.000 8.550 3.000 6.950 0.000 9.950 2.800 8.150 0.000 10.950 39.100
33. Panová Theodora 2009 T.J. Sokol Kampa Šimonovská 2.000 8.050 0.000 10.050 2.100 4.600 0.000 6.700 2.800 7.450 0.000 10.250 2.800 8.900 0.000 11.700 38.700
34. Bišická Natálie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J 2.000 7.450 0.000 9.450 2.000 6.800 0.000 8.800 2.700 7.250 0.000 9.950 2.700 7.650 0.000 10.350 38.550
35. Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.000 7.950 0.000 9.950 1.600 7.250 0.000 8.850 2.800 6.700 0.000 9.500 2.900 7.150 0.000 10.050 38.350
36. Nezavdalová Petra 2010 T.J. Sokol Kolín Malá 2.000 8.250 0.000 10.250 1.600 5.950 0.000 7.550 2.900 6.900 0.000 9.800 2.900 7.550 0.000 10.450 38.050
37. Chrastinová Gabriela 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová 2.000 8.550 0.000 10.550 2.100 5.300 1.000 6.400 3.300 5.900 0.000 9.200 3.000 7.700 0.000 10.700 36.850
38. Řezníčková Lucie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.000 6.850 0.000 8.850 1.600 7.300 0.000 8.900 2.900 6.350 0.000 9.250 2.300 7.000 0.000 9.300 36.300
39. Jedličková Klára 2009 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová 2.000 7.900 0.000 9.900 1.600 6.700 0.000 8.300 2.800 6.050 0.000 8.850 2.700 6.500 0.000 9.200 36.250
40. Sewiolová Karin 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Modrovičová, Mrůzková, Pokorná 2.000 7.250 0.000 9.250 1.600 6.100 0.000 7.700 2.800 6.200 0.000 9.000 2.800 7.100 0.000 9.900 35.850
41. Teplá Anna 2010 T.J. Sokol Kolín Malá 2.000 7.700 0.000 9.700 1.700 4.250 1.000 4.950 2.800 7.300 0.000 10.100 2.100 7.350 0.500 8.950 33.700
42. Štreitová Nicol 2009 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová 2.000 7.800 0.000 9.800 2.000 5.650 0.000 7.650 2.900 7.050 0.000 9.950 2.600 7.000 4.000 5.600 33.000
42. Čebišová Linda 2010 T.J. Sokol Kolín Malá 2.000 6.950 0.000 8.950 1.600 6.150 1.000 6.750 3.000 5.050 0.000 8.050 2.900 6.350 0.000 9.250 33.000
44. Hill Daisy 2009 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová 2.000 7.250 0.000 9.250 1.500 6.250 2.000 5.750 2.900 5.350 0.000 8.250 2.700 6.900 0.000 9.600 32.850

zpět na detail závodu